Každé roční období a počasí přináší jiné módní kreace a outfity. Přesně to na módě doopravdy zbožňuji a jsem moc ráda, že se tato skutečnost projevuje i na fotkách, které mi do sekce Móda ulice zasíláte. Podívejte se na inspiraci, která dokáže zaujmout.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Každé roční období a počasí přináší jiné módní kreace a outfity. Přesně to na módě doopravdy zbožňuji a jsem moc ráda, že se tato skutečnost projevuje i na fotkách, které mi do sekce Móda ulice zasíláte. Podívejte se na inspiraci, která dokáže zaujmout. Souhlasíte s tím, že v jednoduchosti je krása? Nebo raději vsadíte na nějaký doopravdy výrazný doplněk, stejně jako to dělá příroda na podzim?

K romantickému stylu květiny a květinové vzory jednoznačně patří.

K romantickému stylu květiny a květinové vzory jednoznačně patří.

Nákupní romantika

“Ráda kombinuji květované vzory s hnědou barvou, jako k tomuto outfitu krajkovaný top, oxfordky a hnědá kabelka. Nejčastěji se oblékám do romantického stylu a nosím pastelové barvy – světle růžovou, béžovou, šedou.. mojí zásadou je že se musím vždycky cítit pohodlně. Nakupuji v krámech jako je H&M, Lindex, Gate a Tally weilj, protože tam najdu vždycky pěkné kousky co musím mít.”

Romantický look

Romantický look

Poklidné ladění

Poklidné ladění

Řetízek je z obchodu Gate

Řetízek je z obchodu Gate

Kde se takto obléknout?

Botky jsou z Gate

Botky jsou z Gate

Na sobě mám top ze Zary, k němu tašku z H&M, boty a řetízek z Gatu a kalhoty z Camaieu, všechny mé další outfity najdete na mém blogu http://your-button.blogspot.com

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář