Originální outfit mi tentokrát poslala blogerka Dejna, jejíž prioritou je pohodlí a celkový soulad všech prvků. Většina článků o módě nás sice tlačí do ulítlých barev a divokých kombinací, ale jak se sama můžeš přesvědčit, někdy nejsou taková kouzla vůbec zapotřebí. Výsledek může být dobrý i bez experimentů. Někdy stačí jeden výraznější prvek, který se stane nosným celého looku. Neváhej a pošli mi i ty svůj outfit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

mám strašně ráda kardigany, které by neměly u žádné správné holky chybět.

Mám strašně ráda kardigany, které by neměly u žádné správné holky chybět.

Outfit si musí rozumět

“Miluju takové outfity v kterých se cítím pohodlně a zároveň mezi sebou ladí a rozumí si. Hledala jsem hnědý kabát, ale znáte to, naschvál měly takové odstíny, které se mi nelíbily. Zvolila jsem tedy černý. Je jednoduší, nikde neodstává, přilíná k tělu a zdobí ho velké falešné knoflíky. Také mám strašně ráda kardigany, které by neměly u žádné správné holky chybět. Šátek ladí jak ke kardiganu, tak i ke kalhotám u kterých jsem myslela, že je na sebe nevemu. Vše jsem doplnila jednoduchou černou kabelkou u které je výhoda, že se dá nosit jak přes rameno, tak i jen tak do ruky. Bohužel nemůžu napsat, kde jsem jí koupila, protože je z Itálie a dostala jsem jí k svátku. Boty jsou z Deichmannu a přestože jsou na podpatku, skvěle se v nich chodí. A vzhledem k mrazům, jsem místo rukavic zvolila šedé návleky. Pokud by jste mě chtěly ohodnotit nebo měly připomínku, napište mi na blog: http://fashionbydejna.blogspot.com“.

Černý cardigen Orsay

Černý cardigen Orsay

Šátek zaujme na první pohled

Šátek zaujme na první pohled

Kabelka je z Itálie

Kabelka je z Itálie

Kde se takto obléknout?

kabát: Orsay
šátek: New Yorker
kardigan: George
kalhoty: House
boty: Deichmann
kabelka: ?? Itálie

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://janyany.blogspot.com/ janyany

    Moc ti to sluší:)

  • Pointie

    Hlavně že seš originální ty :-D

  • Cassie

    Tohle že je originální?:D No,i když v Čechách možná jo,tady je originální všechno..:D