Móda podzimu se často nese v jemných tónech a detailech, které dokáží oživit celý outfit. I když zrovna nepatříš mezi ty největší lvice salónu, určitě dokážeš ocenit živé detaily. Móda ulice opět vyrazila na lov a tentokrát si vzala na mušku přírodnější barvy.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Móda podzimu se často nese v jemných tónech a detailech, které dokáží oživit celý outfit. I když zrovna nepatříš mezi ty největší lvice salónu, určitě dokážeš ocenit živé detaily. Móda ulice opět vyrazila na lov a tentokrát si vzala na mušku přírodnější barvy. Některým z vás se možná bude zdát tato kombinace jako nuda, ale věř, že romantika a křehká přirozenost stále letí. No ne?

Když vsadíš na jemné tóny, můžeš ve výsledku působit velmi romanticky, stylově a zároveň i trošku tajemně.

Když vsadíš na jemné tóny, můžeš ve výsledku působit velmi romanticky, stylově a zároveň i trošku tajemně.

Barevná hra podzimu

Několikabarevná kombinace, která díky výběru jemných tónů nepůsobí křiklavě. Pleteninu v podzimních odstínech fialové a zelené doplňuje oranžáda na náušnicích sladěná s barvou laku na nehtech. Přírodní barvy pak podtrhuje i kabelka v odstínu cihlové a celý model oživují světlé džíny. Sportovní boty nesou klasickou čerň, která se hodí skoro ke všemu.

Móda ulice: V jemných tónech

Pokaždé nemusíme vyčuhovat

Móda ulice: V jemných tónech

Cihlová kabela pojme všechno

Móda ulice: V jemných tónech

Kalhoty musí pěkně padnout

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: V jemných tónech

Vtipné náušnice ladí s lakem

Pro bohatý výběr barevných svetříků zkus zajít do outletů Next, kde se můžeš prohrabat i věcmi stojícími okolo 400 korun. Dobře padnoucí džíny najdeš v obchodech Levi´s a počítej s částkou od 1 500 korun. Vtipné náušnice nabízí například obchod Cocco accessories za 150 korun. Kabelku bez zbytečných aplikací hledej v C&A nebo v Ragazza a počítej tak s minimálně 800 korunami. Černé sportovní boty nabízí například HUMANIC nebo DESTROY a částka začíná zhruba od 1 000 korun.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Andy

  Tak tohle se mi třeba líbí. Jednoduché, nepřeplácané…

 • Kiki

  To je nááhodou moc krása a mě se to líbí =)

 • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

  oaclinda: já taky někdy na módu kašlu, ale tenhle outfit sem prostě jako inspirace nepatří, zatím všechno je spíše odstrašující, nebo téměř vše…

 • paclinda

  …nepřijde mi to až tak hrozné. Jen to nemá moc nápad, ale také se tak docela často oblékám

 • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

  Hruza.

 • Stella

  Pěkné.. :)