V naší rubrice jsi mohla vidět spoustu prostředků, které by ti mohly pomoci v boji proti zimě. Stylové pokrývky hlavy se zde však vyskytují jen zřídka kdy. Dnes ti Gabriela ukáže, že každý outfit může mít tu svoji pomyslnou „třešničku na dortu“ a v tomto případě je to trendy beranice. Vyrábí se pro kluky i holky, proto by si neměla zůstat pozadu s lovem po této zimní nutnosti

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Beranice v tomhle případě neslouží pouze jako ochrana před mrazem, ale také jako módní doplněk.

Beranice v tomhle případě neslouží pouze jako ochrana před mrazem, ale také jako módní doplněk.

Oslň na první pohled

“Mám ráda jednodušší outfity s takzvanou třešničkou na dortu, tedy ty, které Vás zaujmou na první pohled. Proto je nejlepší outfit dorazit něčím výraznějším. Zvolila jsem beranici, která mi neslouží jen jako ochrana před mrazem ale jako skvělý doplněk, se kterým si připadám jako ruská panenka, haha. Do její barevné kombinace zapadají všechny kousky, které na sobě mám, tedy šedé legíny, boty, velice podobné slavným Jeffrey Campbell, ale jejich původ je z Pimkie, kde jsem uvítala snesitelnější cenu. Dále jsem zvolila mou velice oblíbenou semišovou bundu, která mě zaujala na první pohled jejím límcem a jelikož je z druhé ruky, tak i cenou. Je pasová, takže v těchto mrazivých dnech je rozhodně vhodné pod ní mít delší svetr. Jako doplňky jsem zvolila skvěle foremnou kabelku z Humanicu a náušnice černo-stříbrné barvy. Pokud Vás můj outfit zaujal, budu ráda, když mě někdy ohodnotíte na www.gabrielamusilova.blogspot.com.”

"Ruská" beranice

"Ruská" beranice

Barevně vše zapadá

Barevně vše zapadá

Kabelka je Humanic

Kabelka je Humanic

Kde se takto obléknout?

Botky podobné Jeffrey Campbell

Botky podobné Jeffrey Campbell

Beranice- I Am
Legíny- H&M
Boty- Pimkie
Kabelka- Humanic
Náušnice- Jeans Club

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jakub

    Moc pěkná ústečanda která dokáže být sexy i v zimě :-)