Některé kousky nás většinou nenapadne kombinovat. Chce to pořádný kus odvahy! I tak se v českých městech najdou dívky, které se nebojí riskovat a zkouší nové či neobvyklé kombinace oblečení. Někdy to vyjde, někdy ne.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Některé kousky nás většinou nenapadne kombinovat. Chce to pořádný kus odvahy! I tak se v českých městech najdou dívky, které se nebojí riskovat a zkouší nové či neobvyklé kombinace oblečení. Někdy to vyjde, někdy ne. Móda ulice tady ale není v roli rozhodčího, to už je pouze na tobě! Každá z nás má jiný vkus, tak se neváhej vyjádřit a řekni, co by si na prezentovaném outfitu změnila. Nápadům se nikdy meze nekladou.

Bílý top na sebe ihned upoutá veškerou pozornost. Ležérnost modelu někoho možná zaujme. Dokážeš si představit sama sebe ve stejném oblečení?

Bílý top na sebe ihned upoutá veškerou pozornost. Ležérnost modelu zaujme a třeba i inspiruje!

Let´s Dance

Model připomíná lehkost a uvolněnost, s jakou se oblékají například tanečnice. Ty jsou známé tím, že kombinují jednotlivé kousky oděvu, které si k sobě dokáže přiřadit málokdo. Zde to vyšlo. Na první pohled upoutá bílý top ležérně převázaný v pase, pod ním kontrastuje černé tričko a jemnost outfitu dodávají perly. Velmi světlé džíny jsou zasunuté do kotníčkových bot, jejichž dezén bude tuto sezónu trendy. Kabát a kabela jsou už v černé barvě, aby zbytečně netříštily celkový efekt modelu.

Móda ulice: Top tanečnice

Roztrhané džíny stále letí

Móda ulice: Top tanečnice

Ležérní uzel nenudí

Móda ulice: Top tanečnice

Větší kabela přes rameno

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: Top tanečnice

Klasické kotníčkové boty

Tyto typy topů můžeš sehnat ve specializovaných prodejnách s tanečními produkty, jako je například Allstar Group v Praze 8 a tyto modely zde mají okolo 600 korun. Pro klasické tričko si zajdi do H&M a seženeš jej zde v rozpětí 150 – 350 korun. Kvalitní kabátky nabízí Orsay za 1800 korun a můžes zde sehnat i netradiční džíny, protože tato rakouská značka nepřichází s klasickými modely, které běžně dostaneš. Zde si připrav od 1 000 korun výše. Na boty je “specialista” Baťa a obdobný model zde seženeš za „baťovských“ 999 korun. Větší kabelu pořídíš v obchodě XBags, kde počítej s minimálně 600 korunami.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://Dobrééé Domull

  Celkem fajn outfit… takový obyčejnější na běžný den

 • http://www.katienejde.blog.cz Katie

  V jednoduchosti je krása! :)

 • Dentyy

  Není to můj styl.. Ale super, že něco jiného :)
  Jen mě mrzí ty rifle ..