Kámoška s fotoaparátem v ruce brázdí ulice a zastavuje slečny a ženy, které mají styl. Podívej se společně se mnou na outfity běžných smrtelníků, kteří nakupují ve stejných obchodech jako ty. Většina módních rad je v našich podmínkách k ničemu.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Kámoška s fotoaparátem v ruce brázdí ulice a zastavuje slečny a ženy, které mají styl. Podívej se společně se mnou na outfity běžných smrtelníků, kteří nakupují ve stejných obchodech jako ty. Většina módních rad je v našich podmínkách k ničemu. Móda ulice ti servíruje skutečnou inspiraci na každý den! Tentokrát si představíme sportovní styl, který hodně z nás nosí, ale zapomíná na hezké dívčí detaily, jenž dokáží celý look značně osvěžit.

Romantický a pohodový image dokreslují detaily v podobě srdíčkových brýlí a sladěných bot se zbytkem outfitu. Co si o tom myslíte vy?

Romantický a pohodový image dokreslují detaily v podobě srdíčkových brýlí a sladěných bot se zbytkem outfitu.

Dívčí sportovní styl

Barevná propojenost s důrazem na prvky. Dominantní bílá na tričku, brýlích a botách, kde se potkává s růžovou, která odkazuje na šortky. Na obuvi rovněž nalezneme logo sportovní značky, které nás vede ke kabelce, jejíž černá ladí s pulovrem. V jednoduchosti je krása, ale sama vidíš, jak se dá kombinovat.

Móda ulice: Sportovní pohoda

Na procházku ven ideální

Móda ulice: Sportovní pohoda

Tkaničky ladí se zbytkem ohozu

Móda ulice: Sportovní pohoda

Ležérní, ale promyšlené

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: Sportovní pohoda

Srdíčkové brýle přitáhnou pozornost

V Nike Storech seženeš podobné kabelky za zhruba 700 korun, botky pak okolo 2 000 korun, ale nezapomeň, že existují i sezónní slevy a různé outlety. To se týká i slunečních brýlí, jejichž vtipný vizuál poslouží i jako čelenka, a které teď můžeš sehnat ve výprodejích okolo 100 korun. Kvalitní bavlněné tričko najdeš v pestré barevné škále v obchodech H&M za 150 korun a můžeš si vybrat i variantu v biobavlně, která tě přijde o 50 korun dráž. Šortky vzhledem ke končící sezóně rovněž můžeš pořídit za výhodnou cenu ve výprodejích H&M, C&A nebo Orsay i pod 500 korun. Klasický černý svetřík, který se ti hodí skoro ke všemu, tvoří základ šatníku asi jako černé kalhoty nebo džíny, tak se neboj investovat a zkus např. obchod Next. Jeho outlety navíc nabízí takovéto artikly i za 300 korun.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • lolla

    super! mě se to líbí :)

  • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

    Maximálně do tělocviku,a ty brýle? Úplně mimo.