Pomalu nám odchází krásné letní dny, a my se s nimi rozloučíme jedním z posledních odlehčených a slunečných outfitů. Tentokrát nám Jitka poslala modely rovnou dva, a tady je první z nich. V tomto článku se můžeš těšit na kreativní uvázání šátku, červenou barvu a také na radu, s čím a jak skombinovat silonovou sukni.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Pomalu nám odchází krásné letní dny, a my se s nimi rozloučíme jedním z posledních odlehčených a slunečných outfitů. Tentokrát nám Jitka poslala modely rovnou dva, a tady je první z nich. V tomto článku se můžeš těšit na kreativní uvázání šátku, červenou barvu a také na radu, s čím a jak skombinovat silonovou sukni. To vše a ještě mnohem víc, se dozvíš už za chvíli ve stylové rubrice Móda ulice.

Šátky nosím moc ráda, do vlasů, kolem krku, místo pásku. Nakupuji je nejraději v sekáčích.

Šátky nosím moc ráda, do vlasů, kolem krku, místo pásku. Nakupuji je nejraději v sekáčích.

Kouzlo sezóny

“Kdybyste se mně zeptali jaký je můj styl, nevěděla bych jak odpovědět. Mám ráda eleganci, ale nemyslím si, že vždy jsem elegantně oblečená nebo se vždy držím jednoho stylu. Nosím to, co mi ten den padne do oka. Někdy to jsou kalhoty, balerinky a obyčejné tričko, jindy sukně, podpatky a sáčko. Na každém si najdu to své. V každou sezóně mě okouzlí něco nové. Ale své stálice samozřejmě mám. Patří sem pouzdrové šaty, úzké jeggins, jednoduchá tílka, saka. Když to zkombinujete, nemůžete nic pokazit.”

Výrazný šátek zaujme

Výrazný šátek zaujme

Vzdušná sukně

Vzdušná sukně

Tílko Jitka koupila ve více barvách

Tílko Jitka koupila ve více barvách

Taška rozhodně ladí

Taška rozhodně ladí

Botky z Humanicu

Botky z Humanicu

Koupě sukně Jitka nelituje

Koupě sukně Jitka nelituje

Kde se takto obléknout?

“Letos jsem si ale zamilovala sukně. A to takové, které jsem si na sobě nikdy nedokázala představit. Tuto krásně modrou jsem našla v HM. Na první pohled mi padla do oka a po chvíli rozmýšlení jsem si ji odnesla domů. Ve skříni mi pak ležela hezkých pár týdnů, než jsem se odhodlala ji obléknout. Dnes koupě nelituji. Je mým oblíbeným kouskem v šatníku. Hodí se na pracovní schůzku, romantickou večeři, na procházku. Je lehká a vzdušná. Nejraději ji kombinuji s bílou, přírodní bílou a červenou. Tílko je také z HM. Přiznávám, že jsem si jich koupila několik v několika barvách. Letošní léto se staly mou dennodenní stálicí a děsím se představy, že se jednou onosí. Hodí se do kostýmku, k sukni, k jeansům. Užijete je za každé situace. Boty a tašku mám z Humanicu. Obojí už mám pěknou řádku let. Boty jsou jedny z nejpohodlnějších, které v botníku mám, a do tašky se vejde spousta věcí, což mi vyhovuje. Pásek je také z HM. A šátek ve vlasech? Určitě jste se už také přesvědčily, že na léto byly skvělé a i na podzim, když zrovna nebudu nosit klobouk, je užiji. Šátky nosím moc ráda, do vlasů, kolem krku, místo pásku. Nakupuji je nejraději v sekáčích. Tam narazíte na ty správné, hedvábné, s krásnými vzory a třeba i s nějakou historií. Tenhle sice hedvábný není, ale mám ráda jeho tak trochu námořnický vzor a barvy. Když zrovna nemám náladu dávat dohromady ofinu, fénovat a žehlit, je tohle uvázání naprosto ideální. Doplňky jsem volila jen jednoduché, zlaté s perličkou. A kam jsem šla takto oblečená? Na pracovní schůzku. Jelikož bylo horko, sáčko už by bylo na obtíž. A pokud chcete vidět víc, poznat mé další kousky šatníku, budu ráda za vaši návštěvu zde: shaki-days.blogspot.com

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Denisa

    outfit hodící se na starší, je to hezky sladěné, ale ne na tvůj věk!

  • Simona

    Mě se líbí nejen barevná kombinace, kterou Jitka zvolila, ale zároveň jednoduchý, do ženských linií laděný outfit. Ocenila bych i dostupnost a variabilitu jednotlivých kousků, žádné Hurá značka!, ale rozumný výběr. Upřímně se budu těšit na další kousky a jsem moc zvědavá, čím nás Jitka zaujme v nadcházejícím podzimu, ao tom, že se jí to podaří, nemám vůbec pochybnosti :-)