Zima a mráz nám bohužel nedovolují příliš experimentovat, a proto je hledání opravdu zajímavých módních experimentů v těchto měsících pořádně složité. Všude je to samá péřová bunda, jedny kalhoty a špinavé tenisky. I tak lze ale čas od času narazit na nějakou příjemnou zimní obměnu, kdy se dívka snaží zaujmout doplňkem, nebo barevným laděním.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Zima a mráz nám bohužel nedovolují příliš experimentovat, a proto je hledání opravdu zajímavých módních experimentů v těchto měsících pořádně složité. Všude je to samá péřová bunda, jedny kalhoty a špinavé tenisky. I tak lze ale čas od času narazit na nějakou příjemnou zimní obměnu, kdy se dívka snaží zaujmout doplňkem, nebo barevným laděním. Dnešní úlovek sází na freaky kabelku a elegantní černou kombinaci do zimy.

Nenápadný outfit hezky zahřeje, ale nenabízí prostor k experimentování. Zachrání to kabelka?

Příjemný outfit hezky zahřeje, ale nenabízí prostor k experimentování. Zachrání to kabelka?

Zima a chlupatka

Pokud vlastníš nějaký výrazný kousek, jako je v tomto případě chlupatá růžová kabelka, tak nech vyniknout jen jej, aby se zbytečně netřískaly barvy a materiály tvého modelu. Dívka zde doladila celý model do barvy černé a střídmost ozvláštnila bílými sportovními botami. Dvouřadý kabátek pak napovídá o trendu letošní zimy – vyházej vázačky a omotej se skutečným opaskem, který model dovede k eleganci.

Móda ulice: S chlupatkou do zimy

Černá v zimě neurazí

Móda ulice: S chlupatkou do zimy

Zapomeň na péřovky

Móda ulice: S chlupatkou do zimy

Velké knoflíky letí

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: S chlupatkou do zimy

Kabelka je středem pozornosti

Artikly jako je chlupatá kabelka seženeš nejlépe v alternativních obchodech jako je Parazit v Karlově ulici, Julius Fashion Shop v Ostrovní v Praze anebo projeď e-shop Fler.cz, kde si můžeš i hodit potávku po něčem takovém. Počítej tak s 1000 korunami. Kvalitní zimní kabáty nabízí Orsay a počítej tak s 1800 korunami. Boty Nike seženeš od 1500 korun, ale když vychytáš slevy (které jsou časté), tak můžeš ušetřit.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Michelle

    :D :D Já už se snad ani nebudu vyjadřovat… Tomu říkám přehlídka módních tragédií

  • http://princessfromostrava.blogspot.com/ Hanka Doll H.

    Je to originálně katastrofální, faux pas:D Kdybych neměla foťák k ničemu tak zašlu úlovky ale… radši nic než tohle:-D

  • sisi

    mam pocit že jste asi slepí nebo nevim :D ta kabelka je hnusná a ty boty se k tomu ani trochu nehodí. takže sorry ale ani tohle neni originální. stále se vám nedaří najít někoho kdo by na sobě měl něco aspon trochu ucházejícího. smutný. a mimochodem kvalitní zimní kabát bych určitě nehledala v orsay. ale nevadí. snad příště už to vyjde.