Tentokrát se budete moci inspirovat outfitem složeného z jemných barevných tónů působící romantickým dojmem ve spojení s rockovou černou klasikou. Pastelově růžová sukně do pasu tvoří skvělý základ pro doplnění koženou bundičkou a puntíkatými silonkami. S módou ulice opět objevíš něco nového z módního světa.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Tentokrát se budete moci inspirovat outfitem složeného z jemných barevných tónů působící romantickým dojmem ve spojení s rockovou černou klasikou. Pastelově růžová sukně do pasu tvoří skvělý základ pro doplnění koženou bundičkou a puntíkatými silonkami. S módou ulice opět objevíš něco nového z módního světa. Pošli nám i ty svůj outfit!

kombinovala jsem romantické prvky na sukni, tričku a silonkách s bundou rockového stylu

kombinovala jsem romantické prvky na sukni, tričku a silonkách s bundou rockového stylu

Obutá v „Oxfordkách“

Růžová a černá je kombinace, která nikdy nezradí a tento případ je toho důkazem. Velká kabelka působí nejen výborně esteticky, ale také je velmi praktická, což určitě každá z vás ocení. Velkým hitem sezóny jsou boty na šněrování, tak zvané Oxfordky. Nenajde se snad ani jedna prodejna s obuví, která by ve svém sortimentu neměla alespoň jeden typ této obuvi, proto by jsi si měla svým nožkám dopřát také tento luxus.

Rocková bunda

Rocková bunda

Cenový mix funguje

Cenový mix funguje

Romantická sukně září

Romantická sukně září

Kde se takto obléknout?

Velká kabelka na obdiv

Velká kabelka na obdiv

Siena nám prozradila, kde můžeš nakoupit jednotlivé části modelu, proto je na čase vyrazit na nákupy. „Zde je můj outfit, který jsem dnes měla na kafi s kamarádkou. Zkombinovala jsem romantické prvky na sukni, tričku a silonkách s bundou rockového stylu, kterou jsem pořídila v řetězci H&M, stejně tak jako sukni. Boty mám od Bati a kabelku jsem si přivezla z Itálie z obchodu Sisley. Tričko je z Orsay. Mám ráda mixování dražších kousků s těmi dostupnějšími z řetězců jako Zara nebo H&M. Hodně cestuji, takže značkové úlovky většinou vozím z cest. Jestli se někomu líbí můj styl, může kouknout i na můj blog (sienastyle.blogspot.com), který pravidelně doplňuji svými outfity.“

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://Dobrééé Domull

    Nádherně sladěné barvy… jen škoda že není vidět kabelka… ale krásný silonky, byly trošičku vidět, takové puntíky =)