Móda ulice ti přináší zajímavě namixovaný outfit, kterému nechybí nápad ani odvaha. Annette je v módních trendech sběhlá a moc ráda ti poradí, jak jak se obléknout v jejím stylu. Zároveň bych ráda upozornila na to, že se stále moc těším na všechny vaše fotky, takže neváhejte a posílejte.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Móda ulice ti přináší zajímavě namixovaný outfit, kterému nechybí nápad ani odvaha. Annette je v módních trendech sběhlá a moc ráda ti poradí, jak jak se obléknout v jejím stylu. Zároveň bych ráda upozornila na to, že se stále moc těším na všechny vaše fotky, takže neváhejte a posílejte. Módní inspirace není nikdy dost a jaro je tady!

Inspiraci jsem našla hodně z módních blogů a magazínů, například ELLE.

Inspiraci jsem našla hodně z módních blogů a magazínů, například ELLE.

Šedý cardigan miluji

Móda mě jednoduše baví. Líbí se mi celkem mnoho stylů, ale poslední dobou střídám ROCK&GLAMOUR nebo ELEGANCE. Inspiraci jsem našla hodně z módních blogů a magazínů, například ELLE. Mám na sobě černé silonky, jsou moje nejoblíbenější. Šedý cardigan, který jsem si doslova zamilovala. Černý dlouhý top, béžové šortky a vše jsem doplnila objemným barevným náramkem a výrazným červeným psaníčkem. Boty jsem zvolila platform high heels, protože mi přišly nejvíce vhodné. Mají béžovou barvu a ideální jsou také k cigaretovým jeansům.

Šedý cardigan skvěle sedí

Šedý cardigan skvěle sedí

Šedý cardigan skvěle sedí

Krásné boty

Pestré barvičky nechybí

Pestré barvičky nechybí

Kde se takto obléknout?

Výrazná kabelka s "mašlí"

Výrazná kabelka s "mašlí"

Nejvíce kousků jsem našla v módních řetězcích H&M nebo ZARA, tyto obchody jsou prostě pro můj styl ideální. Pokud se ti líbí tento styl a nevíš jak začít, tak ti doporučuji se řídit těmito barvami: černé, šedá, béžová a sem tam nějaké ta pestrá barvička na rozzáření outfitu. Pak už kombinuj a pokud nevíš jak, inspiraci vždy najdeš na různých módních blozích. I já jeden vlastním a to je www.theannettevogue.blogspot.com.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Michelle

    Skvělé!,) Je vidět, že má holka styl a cit k módě.. myslim, že jsem ji viděla taky ve Snídani s Novou nebo nak tak.)