Chceš se s námi vrátit do minulosti a zavzpomínat jaká móda vládla v 60.letech? Retro styl ovládl regály obchodů a i ty bys měla nechat proniknout do svých outfitů trochu historie.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Chceš se s námi vrátit do minulosti a zavzpomínat jaká móda vládla v 60.letech? Retro styl ovládl regály obchodů a i ty bys měla nechat proniknout do svých outfitů trochu historie. Pouzdrové šaty a boty s kulatou špičkou byly hlavním symbolem této doby, tak proč je neobléct i dnes? Koukni na další úlovek Módy ulice, který už se těší na hezké počasí a jaro v plném rozpuku

Retro se vrací a s ním i klasické střihy. Pokud nechceš působit usedle, neváhej a sáhni po barvách, celý outfit osvěží.

Retro se vrací a s ním i klasické střihy. Pokud nechceš působit usedle, neváhej a sáhni po barvách, celý outfit osvěží.

Dominanta – puntíkaté šaty

I v chladném počasí lze nosit šaty, jen vědět čím umírnit jejich lehkost. I s černým kabátem a pletenými šedými punčocháči se dají vytvářet zázraky. Nejen skvěle vypadají, ale zahřejí a dodají šmrnc. Boty s kulatou špičkou patří k tomuto stylu stejně neodmyslitelně jako plastová bižuterie. Barevnou jednotvárnost rozrazíš rudě nalakovanými nehty.

Černý kabát je elegantní

Černý kabát je elegantní

Doplňek v podobě bižuterie

Doplňek v podobě bižuterie

Puntíky, kam se podíváš

Puntíky, kam se podíváš

Kde se takto obléknout?

Kulatá špička je retro

Kulatá špička je retro

Pouzdrové šaty ať už puntíkaté, či proužkaté nalezneš ve vybraných retro obchodech i v nabídce obchodů H&M, Topshop, Zara a Mango. Nejlepší místo, kde hledat retro plastovou bižuterii, jako jsou perlové náramky nebo naušnice, je u své babičky. Pokud zrovna ta tvá žádné poklady nevlastní, obchody Six a Bijou Brigitte budou dobrou náhradou pro hon za šperky. Pro kabát se vyprav do Ann Christine a pro boty do Bati a připrav si tak 2000 Kč.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://Dobrééé Domull

  hezkýýýý… až na ty punčocháče, ty se mi moc nelíbí, ale chápu že to k té době patří =)

 • Veronika Jasmine

  Outfit i slečna nádherné…

 • kae

  eh..přesně takhle se obléká moje babička:)

 • http://baru-un-ange-ou-un-demon.blog.cz/ Barča

  Ty šaty a ten kabátek.. boží :) i ty boty se mi líbí :) A dohromady to vypadá ještě líp :)

 • Kámoška.cz

  To si také nemyslíme, ale někomu se tato kombinace bílá/černá nemusí zdát až tak živá, slečna to hezky oživila detailem v podobě laku na nehty :-) , kterého si ale každý nevšimne – proto doporučení s přidáním barev. Osobně se mi outfit moc líbí.

 • http://www.jollburrfashion.blogspot.com Joll Burr

  “Pokud nechceš působit usedle, neváhej a sáhni po barvách, celý outfit osvěží.”/ tahle věta tu je trochu mimo, když vezmeme fakt, že slečna žádné barvy nemá..pokud si ovšem nemyslíte, že působí usedle. Já si to rozhodně nemyslím.:)