Nic nezahřeje více, než nefalšované zachumlání do hustého kožichu. Kožíšky jsou symbolem zimy, ale také elegance a vkusu. Nikol na sebe oblékla tento trend v bílé barvě a zbytek vyladila do šedých a černých odstínů. Červené nehty barevně vyčnívají, ale zároveň jsou velmi sexy. Nech se inspirovat zimními vychytávkami.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Bílý kožíšek je naprosto podle mých představ – krátký, bílý a s dlouhým chlupem!

Bílý kožíšek je naprosto podle mých představ – krátký, bílý a s dlouhým chlupem!

Kouzlo teplého chlupu

“Tento outfit je spojením všeho, co mám nejraději. V poslední době jsem si oblíbila černé slim džíny a nakoupila jsem si jich hned několik. Přijde mi, že se hodí naprosto ke všemu a skoro na každou příležitost. Dalším oblíbeným kouskem je šedivý volnější svetr, který jsem koupila v New yorkeru ve slevách. Ale co mám opravdu nejraději, jsou tyhle boty a úžasný bílý kožíšek, který je naprosto podle mých představ – krátký, bílý a s dlouhým chlupem. Boty jsou opravdu hodně vysoké, ale i tak jsou pohodlné, jsou to snad ty nejpohodlnější boty, jaké doma mám (když teda nepočítám válenky).”

Fandíš bílému kožíšku?

Fandíš bílému kožíšku?

Kabelka je značky Lindex

Kabelka je značky Lindex

Nikol nosí svůj kříž

Nikol nosí svůj kříž

Kde se takto obléknout?

Nezdá se to, ale jsou pohodlné

Nezdá se to, ale jsou pohodlné

kalhoty, boty – H&M
kabelka – Lindex,
kožíšek – F&F
svetr – New yorker
prstýnek – Gate

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář