Pohodlný outfit patří k jedněm ze základních sestav, které by neměly žádné ženě v šatníku chybět. Šikovná blogerka Káťa přichází s originálním receptem. Určitě se mnou budete souhlasit, když napíšu, že čas od času netoužíme po oslňování okolí všemožnými doplňky a kreacemi, za kterými stojí hodiny šprtání módních trendů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pohodlný outfit patří k jedněm ze základních sestav, které by neměly žádné ženě v šatníku chybět. Šikovná blogerka Káťa přichází s originálním receptem. Určitě se mnou budete souhlasit, když napíšu, že čas od času netoužíme po oslňování okolí všemožnými doplňky a kreacemi, za kterými stojí hodiny šprtání módních trendů. Ve skutečnosti chceme být většinu času své, cítit se v pohodě a vědět, že ladíme s důvtipem. To vše splňuje tento přírůstek v Módě ulice, do které můžeš svůj outfit poslat i ty!

Káťa vyrazila do kina na film Lidice a zvolila příjemný outfit, ve kterém se cítila velmi pohodlně.

Káťa vyrazila do kina na film Lidice a zvolila příjemný outfit, ve kterém se cítila velmi pohodlně.

Vkusně sama sebou

Outfit je ve skutečnosti velmi jednoduchý, ale pokud se zaměříš na jednotlivé prvky, dojde ti, že vše k sobě hezky sedí a zbytečně na sebe nestrhává mnohdy nežádanou pozornost. Káťa vsadila na obchody, které můžeš navštívit v každém větším městě. Sestavit podobný outfit tedy pro tebe nebude nic složitého. Chceš vědět, kde sehnat jednotlivé kousky?

Sako skvěle pasuje

Sako skvěle pasuje

Stylově uvázaný šátek

Stylově uvázaný šátek

Kabelka Deichmann

Kabelka Deichmann

Kde se takto obléknout?

Balerínky jsou pohodlné

Balerínky jsou pohodlné

Zeptala jsem se Káťy, kde sehnala jednotlivé části outfitu. “Vyrazila jsem takhle do kina. Je to hrozně pohodlný outfit. Na sobě mám sako a tričko z H&M, kalhoty jsem koupila v Tailly Weijl, balerínky z Halens a kabelka Deichmann, šálu jsem dostala jako dárek.” Pokud chceš více inspirace, určitě neváhej a podívej se na její blog http://katysnetdiary.blogspot.com.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.love-annie.blog.cz love-annie

    Ten se mi moc líbí a obzvlášť na tobě MOC SUPER!