Trošku chladnější počasí je vhodnou dobou pro vyzkoušení outfitu, který vhodně kombinuje různé vrstvy. Právě vrstvení je silná zbraň, díky které může tvůj model vypadat mnohem zajímavěji. Móda ulice opět vyrazila ven a odchytávala nic netušící slečny. Možná už brzo chytíme i tebe a ty se staneš inspirací pro všechny naše čtenářky.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Trošku chladnější počasí je vhodnou dobou pro vyzkoušení outfitu, který vhodně kombinuje různé vrstvy. Právě vrstvení je silná zbraň, díky které může tvůj model vypadat mnohem zajímavěji. Móda ulice opět vyrazila ven a odchytávala nic netušící slečny. Možná už brzo chytíme i tebe a ty se staneš inspirací pro všechny naše čtenářky. Už brzy získáš možnost zaslat nám svůj vlastní styl. Pokud jde o módu, musíme přece držet při sobě!

Šátek dokáže úplně dokonale oživit celý outfit. Vybírat můžeš od těch levnějších až po ty doopravdy drahé.

Šátek dokáže úplně dokonale oživit celý outfit. Vybírat můžeš od těch levnějších až po ty doopravdy drahé.

Vrstvená kombinace

Černobílý model oživuje pestrý šátek, jehož geometrické vzory odkazují na tričko, které vykukuje spod bundičky. Vrstvení oděvů činí model zajímavějším, ale zase se musí umět vhodně kombinovat. Zde se to podařilo díky držení dvou tónů barev, které nese i kabelka, boty a náušnice. Kabelka a la messenger je příjemnou obměnou klasiky, decentní botky se hodí ke slim džínům a náušnice, jejichž kruhová hra připomíná umělecké dílo, skvěle dolaďují outfit.

Móda ulice: Oživení v detailech

Na vrstvení musíš opatrně

Móda ulice: Oživení v detailech

U "zavazadla" klidně experimentuj

Móda ulice: Oživení v detailech

Krátké bundičky jsou hitem

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: Oživení v detailech

Tyhle náušnice nepřehlédneš

Zajímavé šátky nabízí Tie Rack a obdobný model zde seženeš za 600 korun. Kvalitní koženkovou bundu nabízí například Topshop nebo Esprit a ceny se pohybují okolo 2 000 korun. Po kabelce mrkni například do Marks&Spenceru, Deichmannu nebo C&A a připrav si alespoň 500 korun. Botky koupíš v obchodě CCC za 600 korun a náušnice za 150 korun nabízí například Cocco accessories.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.katienejde.blog.cz Katie

  Nádherný naušnice. Jinak se mi to docela líbí, až na ty botky :) Hodily by se k tomu npř. tenisky.

 • http://eurooptik.cz zadar08

  jine boty by to chtelo…

 • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

  Tak podle mě pokud chtěla být slečna za elegantní měla se nejdřív podívat co se objevuje v přehlídkách. Tohle hodnotím jako nedoladěné, nesourodé, a slečně to bohužel ani neslušelo a zvýraznilo nedokonalosti. Sakra už si připadám jako ta co věčně rýpe a kritizuje…

 • Lucík.K

  Tak to ja jsem naopak opacnyho nazoru, prijde mi to elegantni a ten satek je super…podobny nausnice jinak hledam. A nepripadam si jako stara mlada – je mi 18

 • Michelle

  Tohle je snad zatím ten nejhorší outfit… Na to se nedá ani dívat :/ Slečna á la mladá-stará