V tomto článku se dozvíš, že i za málo peněz můžeš vytvořit bezvadnou souhru skvěle ladících prvků, stejně tak jako Cherry, která jak sama říká, nepotřebuje k vytváření skvělých outfitů drahé značkové oblečení. Žlutá blůzka a kalhoty do pasu jsou skvěle doplněny krásnými dřeváky a mini kabelkou na malé nezbytnosti.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

V tomto článku se dozvíš, že i za málo peněz můžeš vytvořit bezvadnou souhru skvěle ladících prvků, stejně tak jako Cherry, která jak sama říká, nepotřebuje k vytváření skvělých outfitů drahé značkové oblečení. Žlutá blůzka a kalhoty do pasu jsou skvěle doplněny krásnými dřeváky a mini kabelkou na malé nezbytnosti. I ty máš šanci, kterou by jsi měla využít, a to poslat nám originální outfit do naší rubriky. Už teď se těšíme na vaše nové módní experimenty.

Nakupujem veľa a lacno.

Nakupujem veľa a lacno.

Čím starší, tím lepší

“Som človek, ktorý rád nakupuje, ale nepotrpím si na značkách. Nakupujem veľa a lacno. Tento outfit je ladení do zemitých farieb a na oživenie som zvolila voľné krikľavo žlté tričko. Nohavice, ktoré mám na sebe majú vysoký pás a objavila som ich v jednom secondhande. Ked som ich kupovala ani som netušila či sa mi budú k niečomu hodiť ale kúpu som neoľutovala. Ako topánky som zvolila dreváky. Dreváky som si obľúbila sú pohodlné len ich nevýhoda je, že v nich treba mať stabilnú nohu lebo sa môže jednoducho vyvrtnúť. Milujem doplnky. K tomuto outfitu som to zvolila jednoduchú “vrkočovú” čelenku z náhrdelník zo sekáča a jednoduchú malú kabelku.” Další outfity od Cherry najdeš na jejím blogu fashion-paradis.blogspot.com.

Tričko září na dálku

Tričko září na dálku

Objev poklad v secondhandu

Objev poklad v secondhandu

Dřeváky jsou pohodlné a IN

Dřeváky jsou pohodlné a IN

Kde se takto obléknout?

Vše ladí bez komplikací

Vše ladí bez komplikací

 • Tričko – H&M
 • Kalhoty – secondhand
 • Dřeváky – Gate
 • Čelenka – New Yorker
 • Náhrdelník – secondhand
 • Kabelka – H&M

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://gatebeauty.blog.cz Maryleen

  Velmi zajímavé, líbí se mi žlutá halena :-)

 • http://naslat naslat

  tak to je hnus…kombinace stará-mladá, vše jak kdyby vzala babičce a pokusila se přešít, boty dědkovi….uaaa, na tohle kluci presne letej! :D

 • http://origin-all.blog.cz Enn.

  Já miluju kombinaci. Ráda kombinuju oblečení všech značek ,stylů ,barev ..