S Módou ulice se vždy můžeš přesvědčit, že ve stylu se meze nekladou. I tentokrát ti představíme jeden z velmi povedených a jedinečných outfitů. Sofia zvolila klasiku v podobě bílé košile a mini jeansových šortek, ovšem jak je vidno na první pohled, nejvíce přitažlivé jsou krásné krajkované boty, které jsou díky rovné podrážce i velmi pohodlné.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

S Módou ulice se vždy můžeš přesvědčit, že ve stylu se meze nekladou. I tentokrát ti představíme jeden z velmi povedených a jedinečných outfitů. Sofia zvolila klasiku v podobě bílé košile a mini jeansových šortek, ovšem jak je vidno na první pohled, nejvíce přitažlivé jsou krásné krajkované boty, které jsou díky rovné podrážce i velmi pohodlné. Začti se do dalšího článku, a neváhej se přidat i ty, mezi nápadité slečny v naší rubrice.

Bíla košile, kterou už mám delší dobu, je moje nejoblíbenější. S ní jsem si vzala džínové šortky a béžové krajkové boty z Bulharska

Bíla košile, kterou už mám delší dobu, je moje nejoblíbenější. S ní jsem si vzala džínové šortky a béžové krajkové boty z Bulharska

Letní pohoda

“V létě jsem hodně nosila šortky s košilemi a ráda je kombinovala s křiklavými doplňky, je to také velmi často vidět na mém blogu praguefashion. Tato bíla košile, kterou už mám delší dobu, je moje nejoblíbenější. S ní jsem si vzala džínové šortky a béžové krajkové boty z Bulharska. Do nich jsem se zamilovala, protože nejen, že jsou strašně pohodlné, ale i velmi dobře vypadají s jakýmkoliv outfitem a dodávají trochu jedinečnosti. Outfit jsem dokončila masivním náhrdelníkem s černými a zlatými korálemi , a oranžovou kabelkou.”

Masivní náhrdelník

Masivní náhrdelník

Užijeme si léto?

Užijeme si léto?

Krajkové botky

Krajkové botky

Kde se takto obléknout?

Kabelka je z obchodu Next

Kabelka je z obchodu Next

Košile – St. Oliver
Šortky – Bershka
Boty – Bulharsko
Kabelka – Next
Korále – Stradivarius

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář