Proužkatá sukně, teplý kožich a černé palčáky jsou dokonalou kombinací a ukázkou kreativního modelu, který se stal naším dnešním úlovkem. Spojení odstínů šedé nikdy nevyjde z módy, objev s námi kouzlo této barvy a vyšperkuj svůj model do nejmenších detailů. Móda ulice chytá po dlouhé zimě nový dech a přináší skutečnou inspiraci.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Proužkatá sukně, teplý kožich a černé palčáky jsou dokonalou kombinací a ukázkou kreativního modelu, který se stal naším dnešním úlovkem. Spojení odstínů šedé nikdy nevyjde z módy, objev s námi kouzlo této barvy a vyšperkuj svůj model do nejmenších detailů. Móda ulice chytá po dlouhé zimě nový dech a přináší skutečnou inspiraci. Neváhej a pošli nám i ty svůj outfit.

Ráda si hraji s doplňky a ozvlášťnuji tak obyčejný zimní outfit, který by jinak mohl být dost nudný.

Ráda si hraji s doplňky a ozvlášťnuji tak obyčejný zimní outfit, který by jinak mohl být dost nudný.

Zachumlej se do kožichu

Světle hnědý kožich je dominantou tohoto outfitu a zaujme na první pohled. Proužkatá sukně výborně ladí s černým nákrčníkem, díky kterému můžeš zamaskovat odhalený výstřih kožichu. Řetízkové kabelky jsou velkým hitem sezóny a skvěle doladí každý model. Pokud zatoužíš ozdobit své ruce jako slečna na fotografiích, sáhni po dvojprstenu, či po výrazném prstýnku s velkým kamenem. K proužkaté sukni se též skvěle hodiný nátělník, nebo rolák s výraznými aplikacemi na ramenou. Neboj se experimentovat a zkus i ty ze svých kousků zkombinovat podobný outfit.

V kožíšku jen tak nezmrzneš

V kožíšku jen tak nezmrzneš

Šedá má mnoho podob

Šedá má mnoho podob

Rukavičky do nepohody

Rukavičky do nepohody

Kde se takto obléknout?

Pokud se ti líbí tento styl oblékání nevynechej tyto obchody v kterých by jsi mohla narazit na jednotlivé části outfitu. Na rolák a sukni můžeš narazit v obchodech Terranova i H&M. Pokud máš dostatek fantazie i obyčejný nátělník si můžeš sama vylepšit aplikacemi na ramenou. Po jednotlivých doplňcích jako jsou naušnice, dvojprsteny, či rukavice se můžeš poohlédnout na mezinárodním obchodním portálu Ebay. Malé kabelky na řetízku velmi podobné „chanelkám“ objevíš v nabídce značky Calliope. Tally Weijl, Orsay, či Takko ti pomůžou při hledání doplňků jako jsou pásky, nákrčník i boty.

Černá boty seženeš snadno

Černá boty seženeš snadno

Zajímavý pásek

Zajímavý pásek

Výrazné prstýnky

Výrazné prstýnky

Co o svém outfitu říká majitelka?

“Tohle počasí mám z hlediska módy úplně nejradši. Oblečení, které mě nejvíc baví kupovat jsou právě kabáty a bundy. Už jen proto, že ze sebe v malinké kabince nemusím všechno strhat a soukat se do nového. Teď, když přímo nemrzne se v oblékání nejvíc vyřádím. Ráda si hraji s doplňky a ozvlášťnuji tak obyčejný zimní outfit, který by jinak mohl být dost nudný. Někdy mám náladu na barvy, dnešek to zrovna nebyl, asi proto, že venku je moc hezky a jdou vidět barvy jako trávník a slunce. Ráda ale ladím. Přestože dneska v mém outfitu uvidíte jen dvě tlumené barvy, myslím, že se k sobě perfektně hodí a výsledek dokazuje, že v převaze šedé nutně nemusíte vypadat jako myš.”

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.vi-fashion.blogspot.com Veronica

  Joll má skvělé outfity! :) )

 • http://www.holkythings.blog.cz JajunkaA

  Souhlasím, tento outfit je rozhodně nejlepší, co tady byl! :) povedený:)

 • Krisoška

  Absolutně nejhezčí outfit z celé módy ulice

 • Kámoška.cz

  Detaily najdeš na adrese http://www.kamoska.cz/ukaz-svuj-styl – těším se na fotky Jájinko :-)

 • Jájinka

  Moc pěkný outfit. Když chci poslat fotky svého outfitu, na jakou emailovou adresu? Nikde jsem to tay nenašla. Díky. :)