Svetr s proužkem je zbraň, se kterou se neumí ohánět každá žena. Chce to vhodně kombinovat, znát svoje přednosti a tak nějak trošku tušit, co může naší postavě uškodit. Denisa předvádí, že námořnický look je trendem léta právem a dokáže ho velmi slušivě nosit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Svetr s proužkem je zbraň, se kterou se neumí ohánět každá žena. Chce to vhodně kombinovat, znát svoje přednosti a tak nějak trošku tušit, co může naší postavě uškodit. Denisa předvádí, že námořnický look je trendem léta právem a dokáže ho velmi slušivě nosit. Neboj se proužků, neboj se barev, ale vždy se raději podívej do zrcadla nebo do sekce Móda ulice, ve které můžeš najít hromadu inspirace.

Proužky v obchoďáku? No jasně, vždyť námočnický look je doopravdy velmi žhavý trend nejen toto léto!

Proužky v obchoďáku? No jasně, vždyť námočnický look je doopravdy velmi žhavý trend nejen toto léto!

Námořnický look

“V tomto pohodlném, volnějším outfitu jsem jela na nákupy. Bylo chladnější počasí, ideální vytáhnout svůj proužkový svetr do pasu, pod něj jsem zvolila jednodušší tílko – na ramínkách má modré mašličky. Červené kalhoty zajistily námořnický look, který je trendem letošního léta! Doplňky jsem zvolila v modrém (prstýnky, kabelka) a červeném (náušnice, řetízek) stylu. V modrých lodičkách na nízkém podpatku jsem prochodila polovinu dne - jsou pohodlné, opravdu! Pokud byste chtěli vidět a vědět o mně víc, navštivte můj blog na adrese http://fashionbydee.blogspot.com budu moc ráda!”

Proužky letí

Proužky letí

Bojíš se červené? Proč?!?

Bojíš se červené? Proč?!?

Kabelka Miss Sixty

Kabelka Miss Sixty

Kde se takto obléknout?

Pohodlné botky Mixer

Pohodlné botky Mixer

Zeptala jsem se Denisky, v jakých obchodech objevila jednotlivé části svého fajn outfitu. A odpověď?

Svetr – Lindex
Tílko – Pepe Jeans
Kalhoty – Terranova
Kabelka – Miss Sixty
Šperky – Guess, Six
Boty – Mixer

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • *Nikol*

  Tuctová moda všichni uvidí co se nosí v zahraničí a uvidí v obchodě a koupí celej komplet podle mě blbost ;) To že to nosí pulka republiky už není moda ano jistě je to hezký outfit neříkám že né ale nosit to co mají skoro všichni.Lidi probďte se.To není moda co takhle trochu originality ? :) Myslím že by to bylo lepší..Bye!

 • http://Dobrééé Domull

  Zvláštní zvolení barev… možná jiné botky… ale ten svetřík, tak ten je dokonalý =)

 • http://teresastarling.blogspot.com/ Tereza

  pohodlný a jednoduchý )

  http://teresastarling.blogspot.com/