Když si občas nevíš rady ,jaký top sloučit s riflovými kraťasy nebo jaké kalhoty zvolit k nové bílé košili, obleč si overal. A co to vlastně je? Overal je jeden kus látky, v tomto případě tedy šortky a tílko spojené v jeden kus oblečení.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Když si občas nevíš rady ,jaký top sloučit s riflovými kraťasy nebo jaké kalhoty zvolit k nové bílé košili, obleč si overal. A co to vlastně je? Overal je jeden kus látky, v tomto případě tedy šortky a tílko spojené v jeden kus oblečení. Už nikdy víc se nebudeš muset trápit s kombinováním outfitů, vyzkoušej tento módní trend a ulehči si dlouhé stání před tvou skříní. Kámoška ti opět poradí, jak být nápaditá.

Overal dokonalý outfit nevykouzlí, chce to zvolit opravdu originální a vhodné doplňky.

Overal dokonalý outfit nevykouzlí, chce to zvolit opravdu originální a vhodné doplňky.

Sova na krk

Na začátku jsem objanisla pojem overal, ale i ten potřebuje vhodné doplňky, protože sám o sobě, dokonalý outfit nevykouzlí. Katka zvolila řetízek zlaté barvy se zvířecím motivem, a to konkrétně s motivem sovy, a také maxi prstýnek, který ulovila v letních slevách v H&M za pouhých 30 Kč. Pozornost patří také kabelce, která je ideální taškou pro každou z vás. Je prostorná, krásná a navíc se dá nosit přes rameno, takže i velmi praktická. Jako obrana před sluncem poslouží sluneční brýle s lehce leopardím vzorem a nožkám dobře poslouží jednoduché balerínky. Teď už záleží jen na tobě, jak hodně bude pro tebe tento článek inspirativní.

Overal získává oblibu

Overal získává oblibu

Velká kabela je praktická

Velká kabela je praktická

Sovička je výrazná

Sovička je výrazná

Kde se takto obléknout?

Co říkáš na outfit?

Co říkáš na outfit?

Overal – Tally Weijl
Kabelka – Reserved
Brýle – SIX
Prsten -H&M
Řetízek se sovou – Tally Weijl

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Pauka

    Naprosto dokonalý… bez jediný chyby :)