V dnešním článku ti představíme nádhernou Isabelu s velmi propracovaným a originálním stylem, který tě určitě osloví. Pochází z České republiky, ale v současné době žije v USA, proto do svých outfitů přímíchává prvky z jiných kultur. Pokud I ty můžeš přinést do naší rubriky něco nového, neváhej a poděl se s tím I s ostatními.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Tomuto outfitu vévodí lebky, ale nenech se zmást. I tak může působit žensky a vkusně, jen stačí vědět, jak na to!

Tomuto outfitu vévodí lebky, ale nenech se zmást. I tak může působit žensky a vkusně, jen stačí vědět, jak na to!

Hit mezi barvami – bordó

“Bordo, neboli burgundy barva mě tento podzim opravdu baví a je chic! Já zvolila bordové slim kalhoty, které jsem pořídila v Zaře a k tomu vintage biker bundu a celé to doladila šátkem ve vlasech od Alexandera McQueena, který tomuto outfitu přidává na tvrdosti. Lebky vévodí outfitu i na tašce z Lindexu a dominují i více než jednu sezonu, takže neprohloupíte pokud si pořídíte něco s lebkovou tématikou, samozřejmě střídmě. Pod bundu jsem zvolila lehký světřík, který jsem koupila v místním butiku. Osobně miluju butiky, kvůli tomu, že většinou maji jeden až dva kousky z daného oblečení, díky tomu potom nemusíte na ulici potkávat někoho se stejným svetříkem, či trikem. Nelze si nevšimnout mých bot, o kterých by si někdo mohl říct, že nevypadají příliš pohodlně, díky vysokému podpatku. Ale zdání klame, jsou to ty nejpohodlnější boty na podpatku, které jsem kdy vlastnila. Nazývají se Lita a pocházi od designéra jménem Jeffrey Campbell a musím podtknout, že má spoustu úžasných kousků, takže pokdu si někdo ujíždí na botech, doporučuju. Pro více inspirací můžete navštívit můj osobní blog: stylebyisabela.blogspot.com

Biker bunda

Biker bunda

Taška z Lindexu

Taška z Lindexu

Svetřík z místního butiku

Svetřík z místního butiku

Kde se takto obléknout?

Ojedinělé boty Lita

Ojedinělé boty Lita

Šátek : Alexandera McQueena
Taška: Lindex
Boty: Jeffrey Campbell
Kalhoty: Zara

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.rafanesti-girl.blog.cz LadyTofina

    Myslím že je to celkem dbrý článek a docela souhlasím.Jelikož jsem článek četla do konce,tak souhlasím a je to pravda.