Myslíš si, že květované šaty jsou záležitost léta? Při pohledu na tenhle outfit, který mi poslala autorka blogu little-big-girl.blogspot.com, budeš možná překvapená, protože šaty lze nosit i v chladnějším počasí. Stačí jen vědět, jak kousky nakombinovat. Podívej se na výsledek a dej vědět, jak se ti líbí. Pár chladných dnů nás pravděpodobně ještě čeká, ale pokud už máš šatník naladěný na jaro, neváhej mi zaslat svůj vlastní outfit!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Ja som k čierným šatám so vzorom kvietkov zvolila  jednoduchý ružový svetrík, čierne pančušky a čierne topánky na  platforme.

Ja som k čierným šatám so vzorom kvietkov zvolila ružový svetrík, čierne pančušky a čierne topánky na platforme.

Zima tě nezaskočí

“Šaty nie sú perfektným kúskom len na leto, ale aj na zimu. Ak sa k ním zoberú teplé pančuchy a dobre zvolený kabát, tak takýto outift dokáže zahriať viac ako obyčajné rifle. A vyzerá oveľa lepšie. Ja som k čierným šatám so vzorom kvietkov zvolila jednoduchý ružový svetrík, čierne pančušky a čierne topánky na platforme. Kabát musí byť samozrejmosťou.”

Kabát je z butiku

Kabát je z butiku

Přes šaty můžeš nosit svetr

Přes šaty můžeš nosit svetr

Nezapomeň na teplé punčochy

Nezapomeň na teplé punčochy

Kde se takto obléknout?

Romantický look zaručen

Romantický look zaručen

šaty – GATE
svetr – GATE
boty – GATE
kabát – butik
punčochy – galanterie

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Swan

    moc ti to sluší