Každá z vás si pod pojmem dřeváky může vybavit nepohodlné a nedobře vypadající boty s tvrdou dřevěnou podrážkou a širokým podpatkem. Bývalo tomu tak, ale dnes tyto boty revolučními změnami a staly se hitem sezóny.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Každá z vás si pod pojmem dřeváky může vybavit nepohodlné a nedobře vypadající boty s tvrdou dřevěnou podrážkou a širokým podpatkem. Bývalo tomu tak, ale dnes tyto boty revolučními změnami a staly se hitem sezóny. Místo nehezkých svorek, které se používaly ke spojení svrchní části s podrážkou, jsou dnes k vidění kovové cvočky, které můžeš vidět i v tomto článku na fotkách Lauřina outfitu.

Dřeváky mohou vypadat opravdu různě a k určitým outfitům sedí dokonale.

Dřeváky mohou vypadat opravdu různě a k určitým outfitům sedí dokonale.

Krajka je něžná

Krajka, neboli symbol jemnosti a něžnosti, se stala hlavním znakem růžového topu, který Laura oblékla. Tmavomodré skinny jeans působí jednoduše, ale již zmíněné dřeváky s květinou, outfit několikanásobně vylepší. Zajímavý doplněk, je také prsten ve tvaru klíče a fialově nalakované netíky.

Top s krajkou

Top s krajkou

Skinny kalhoty

Skinny kalhoty

Vyrovnaný a milý look

Vyrovnaný a milý look

Kde se takto obléknout?

Dřeváky nedřeváky

Dřeváky nedřeváky

Krajkované triko seženeš v Kik, Jeansy v H&M, a po moderních dřevákách se můžeš podívat v CCC, u Bati nebo v Deichmannu, a zajímavý prsten objevíš v obchodě Accessorise.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://Dobrééé Domull

    Tak teď jsi mě inspirovala… nikdy se mi dřeváky moc nelíbily, ale teď vidím že když je někdo umí nosit je to hodně hezký… nádhera =)