Kraťasy se zvýšeným sedem jsou velmi trendy a ve spojení s ležérním květinovým topem vytváří zářivý a živý outfit do letních dnů. Nech si poradit od Lucky jaké doplňky, či obuv zvolit abys nezkazila celkový dojem. Inspirovat se můžeš také lehkým účesem skládající se z několika copů, kterým nic nezkazíš.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Kraťasy se zvýšeným sedem jsou velmi trendy a ve spojení s ležérním květinovým topem vytváří zářivý a živý outfit do letních dnů. Nech si poradit od Lucky jaké doplňky, či obuv zvolit abys nezkazila celkový dojem. Inspirovat se můžeš také lehkým účesem skládající se z několika copů, kterým nic nezkazíš. Začti se do dalšího článku v Módě ulice, zapoj se i ty a pošli nám svůj outfit.

Podpatky jsou ke krátkým šortkám ideální, krásně prodlouží a vytvarují nohy- toho v žabkách nikdy nedosáhnete.

Podpatky jsou ke krátkým šortkám ideální, krásně prodlouží a vytvarují nohy- toho v žabkách nikdy nedosáhnete.

Žhavý trend

“Jakmile “udeří” léto, přepínám na barvy. Letošní módní trendy hrají barvami, trefily se tedy přesně do mého stylu. Nemám ráda velké množství doplňků, takže až na výjimky volím třeba jen náušnice, nebo jen náramky. V tomto případě indiánská peříčka. Snažím se oblékat podle typu své postavy a myslím, že by na to měl každý při výběru oblečení myslet. Bez problému si vezmu barevné hotpants a do nich zasoukám volnější květinový top. Podpatky jsou ke krátkým šortkám ideální, krásně prodlouží a vytvarují nohy- toho v žabkách nikdy nedosáhnete. Navíc se pak cítím mnohem lépe. Vlasy jsem nechala rozpuštěné a pouze přední pramínky zamotala do copů a na temeni hlavy je sepnula. V létě nezapomínám ani na velké muší brýle, které většinou sluší úplně každému obličeji.”

Léto barvy miluje

Léto barvy miluje

Jednoduché doplňky

Jednoduché doplňky

Sexy zářivé šortky

Sexy zářivé šortky

Kde se takto obléknout?

Lehké botky na podpatku

Lehké botky na podpatku

Lucie nám také sdělila, kde koupit moderní hotpants i peříčkovité náušnice. Díky tomu budeš vědet kam přesně zamířit, abys ulovila to, co budeš potřebovat k dokonalému outfitu. Květinový top, šortky, boty, kabelka s třásněmi i brýle pochází z obchodu HM, náušnice z I am, ale při troše šikovnosti si je můžeš i ty sama vyrobit. Pokud chceš vidět více Lucčiných outfitů, zavítej na její stránky luckapucka.blogspot.com.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://Dobrééé Domull

    Nádhera… holka tak toto se ti totálně povedlo… jednoduchost… a hlavně, já miluju květinový vzor =)