Harémky jsou jedny z nejpohodlnějších kalhot, jsou volné, pohodlné, nikde neškrtí a navíc vypadají elegantně. Měla by jsi je ovšem skombinovat s upnutějším topem, nebo tričkem, které necháš lehce spadnout přes rameno, aby vypadalo ležérně, stejně jako to udělala dnešní oběť Módy ulice Anna.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Jako doplňky jsem zvolila malou černou kabelku, která není zas tak malá, jak vypadá.

Jako doplňky jsem zvolila malou černou kabelku, která není zas tak malá, jak vypadá.

Tři barvy jsou maximum

“Harémové kalhoty neboli harémky jsou pro mě jasnou volbou, když už nemám náladu na rifle nebo sukně. Jsou extra pohodlné a přitom vypadají svým způsobem elegantně. Lze je kombinovat bud s uplými tričky nebo tílky, v tom případě se vytvoří hezký kontrast mezi rozevlátými harémkami a uplým tričkem. Já zvolila další způsob, a to kombinaci s volným tričkem. Nechte jeden rukáv trička ležérně spadnout přes rameno, přepásejte tričko tenkým černým páskem a je to! Pohodlný a zároveň ležérní look je na světě. Jako doplňky jsem zvolila malou černou kabelku, která není zas tak malá, jak vypadá. Vleze se do ní víc než jen klíče, mobil a peněženka Taky mě baví její zlaté zapínání. Dalších doplňků není moc, jen fialové mašličky jsou náušnice, které stejně nejsou vidět, ladící fialový lak na nehty v odstínu Bloom-a-loom značky Essence a stříbrné náramky a prstýnek, které nikdy nesundávám. Co se týče bot, zvolila jsem moje jediné a pohodlné baleríny, které doplnily outfit třetí barvou. Ono se totiž říká, že žena by na sobě neměla mít víc než tři barvy. A tohle francouzské úsloví se mi vážně líbí a připadá mi pravdivé.”

Tričko je New Yorkeru

Tričko je New Yorkeru

Kalhoty z H&M

Kalhoty z H&M

Prakticky bez doplňků

Prakticky bez doplňků

Kde se takto obléknout?

Kabelka byla extra levná

Kabelka byla extra levná

“Tričko je z berlínského New Yorkeru a dostala jsem ho jako dárek od přítele. Harémové kalhoty jsem si koupila v H&M, kabelku v secondhandu za 50 Kč, stejně tak pásek za 30Kč. Sekáče jsou mým oblíbeným útočištěm, vždy tam najdu poklady za pár korun. Boty jsou z Deichmannu a mám je už hodně dlouho, jsou moje oblíbené. Více mých outfitů naleznete na mém osobním blogu dazzliciouscoconut.blogspot.com

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář