Nevím jak vy, ale smířit se s tím, že nás čeká několik měsíců zimy, není pro mě a můj šatník zrovna lehké. I tak lze ale v ulicích narazit na zajímavé kombinace podzimní a zimní módy. Takové šaty lze určitě ještě při hezkém počasí vytáhnout, navíc pokud se jedná o tak zajímavý kousek, jaký nám prezentuje následující úlovek Módy ulice.

avatar

Aneta Šimonková
Móda a hledání oblečení je její největší koníček.

Nevím jak vy, ale smířit se s tím, že nás čeká několik měsíců zimy, není pro mě a můj šatník zrovna lehké. I tak lze ale v ulicích narazit na zajímavé kombinace podzimní a zimní módy. Takové šaty lze určitě ještě při hezkém počasí vytáhnout, navíc pokud se jedná o tak zajímavý kousek, jaký nám prezentuje následující úlovek Módy ulice. Podívej se na něj a zanech svůj subjektivní komentář, protože přesně o tom Móda ulice je.

Nečeká nás nic jiného než zima, třebaže někdy to lze v šatech a bundě ještě přežít. Zima přichází!

Nečeká nás nic jiného než zima, třebaže někdy to lze v šatech a bundě ještě přežít. Zima přichází!

Důraz na detail

Ladění odstínů šedé a černé s použitím výrazné růžové. Šaty empírového střihu se zajímavou grafikou a flitrovými aplikacemi dolaďuje bunda, punčochy a boty v černé barvě. Celý model rozzáří barva pink na větší kabele a na náušnicích. Zajímavá je čelenka, která nemá klasickou mašli, ale už spíše slavnostněji nařasenou tylovou látku do tvaru květiny. Hravé a roztomilé.

Móda ulice: Empír v detailech

Jeden výrazný prvek dělá divy

Móda ulice: Empír v detailech

Jednoduché náušnice potěší

Móda ulice: Empír v detailech

Šaty s propracovaným vzorem

Kde se takto obléknout?

Móda ulice: Empír v detailech

Čelenky oživí účes

Šaty s takto propracovanějšími detaily seženeš v autorských kolekcích, které nabízí např. Julius FashionShop od 1 500 do 3 000 korun. Jednodušší obměny pak hledej v obchodech Next, kde by sis měla vystačit s rozpočtem do 2 000 korun. Když budeš v Julius FashionShop mrkni i na kabelky nebo pak zkus značku nika77 a počítej s minimálně 1 200 korunami. Zlevněné balerínky najdeš v obchodě Deichmann za zhruba 500 korun. Čelenku seženeš např. v H&M, v galanteriích, můžeš zabrousit i do obchodů s tanečními potřebami (např. Boutique Victoria). Cenové relace se pohybují od 150 korun, záleží na náročnosti. Výrazné, ale přitom jednoduché náušnice pořídíš v Cocco accessories za 150 korun.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://Dobrééé Domull

    Hezký to máš, myslím že jsi skvěle vyzrála na svojí postavu. Nechci tě nějak urazit ale nejseš asi úplně štíhlá a proto jsi tento outfit skvěle zvolila