Sníh nám pomalu opadl a je na čase pustit do tvých outfitů trošku barev. Dnešní slečna dokázala vytvořit sjednocený a ladící model, který může ovlivnit tvé oblékání v prvních jarních dnech. Zalíbil se ti tento styl? Pojď se s námi dočíst, kde jednotlivé kousky seženeš a buď také tak originální jako tato slečna. Pak neváhej a pošli nám i své vlastní fotky.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Sníh nám pomalu opadl a je na čase pustit do tvých outfitů trošku barev. Dnešní slečna dokázala vytvořit sjednocený a ladící model, který může ovlivnit tvé oblékání v prvních jarních dnech. Zalíbil se ti tento styl? Pojď se s námi dočíst, kde jednotlivé kousky seženeš a buď také tak originální jako tato slečna. Pak neváhej a pošli nám i své vlastní fotky. Můžeš se stát inspirací pro ostatní

Je čas nebát se živějších barviček a oblečení hezky obzvláštnit. Přidej výrazné doplňky a inspirace je na světě!

Je čas nebát se živějších barviček a oblečení hezky obzvláštnit. Přidej výrazné doplňky a inspirace je na světě!

Jarní outfit

Celý outfit se skládá z neobvyklých částí a tím se stává velice zajímavý. Balónová sukně mísící barvy přes červenou až k modré, oživí celý outfit, stejně tak dobře jako světle hnědé sáčko s kabelkou v jiném odstínu. Svým nohou dopřej pohodlí v podobě bot bez podpatku tzv.“oxfordek“. Též hlavní roli hrají doplňky. Ŕetízek s barevnou sovou, perlový náramek s mašlí a prstýnek ve tvaru listu tvoří dokonalou souhru společně se zbytkem outfitu.

Jaro a barvy přichází

Jaro a barvy přichází

Balónová sukně se vzorem

Balónová sukně se vzorem

Kabátek je z obchodu Mango

Kabátek je z obchodu Mango

Kde se takto obléknout?

Doplňky a kabelka zaujmou

Doplňky a kabelka zaujmou

Světřík i kabát seženeš v ochodě Mango. Podobné sukně nabízí značka Reserved. Doplňky jako je prstýnek a náramek objevíš, stejně tak jako boty v New Yorkeru, pokud vychytáš slevy můžeš je pořídit jen za pár „kaček“ Přívěšek se sovou mají v H&M. Legíny nabízí téměř každá značka, pokud ještě žádné nezvlastníš podívej se třeba do obchodu Lindex.

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ella

    Každý pes jiná ves.

  • Bubu

    Mě se to moc líbí, je to hezké. Ta sukně je senzační.

  • sisi

    prijde mi to trochu preplacany