Není nic lepšího než si v chladných dnech užívat pohodlí v teplém outfitu. Tentokrát ti prozradíme, jak se s tímto ročním obdobím vypořádat, aby si do ulic vyrazila plně vyzbrojená proti mrazu. Prošívaná bunda s trendy čepicí jsou základ, který lze doplnit o zajímavé detaily a ty ti představí Lenka v dnešním článku. Pokud se i ty chceš stát inspirací pro naše čtenářky, neváhej a posílej outfity do naší redakce.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Bojovat proti zimě lze i originálně, stačí jen vědět, jaké kousky oblečení k sobě budou funkčně pasovat.

Bojovat proti zimě lze i originálně, stačí jen vědět, jaké kousky oblečení k sobě budou funkčně pasovat.

Kožešiny bodují

I když je důležité jak vypadáš navenek, nemenší význam má to, co skrýváš pod zimní výbavou, tedy bundou. Léňa zvolila šedý svetřík s vodopádovým výstřihem a přesto kožešinovou vestičku. Kožešina byla a je velkým hitem, ať už v podobě kabátů, límců nebo již zmiňovaných vest. Každý outfit vyzdvihne a také plní velmi důležitou funkci – zahřívá.

„Toto oblečení ráda nosím na různé oslavy, jak rodinné tak s přáteli. Vhodné je ale i do školy. Čepice v dešti schová čerstvě vyžehlené nebo navlněné vlasy a navíc v ní nemrznou uši. Vestička je dobrá, už do teplejšího počasí kdy postačí stejně jako slabá bunda a na venek jako doplněk určitě vypadá líp. Volila bych pod ní nejlépe šedivou nebo bílou barvu.“

Černá bunda Takko

Černá bunda Takko

Čepice je z New Yorkeru

Čepice je z New Yorkeru

Blýskavé Swarovski náušnice

Blýskavé Swarovski náušnice

Kde se takto obléknout?

Kvalitní rifle Gate

Kvalitní rifle Gate

Svetřík – seženeš v H&M
Vesta – H&M
Bunda – Takko
Naušnice – Swarovski
Rifle – Gate
Čepice – New Yorker

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář