Veronika si ráda vyhrává s detaily i s celkovým dojmem modelu. Dnešní outfit je ukázkou dokonalé barevné souhry oxfordek a kabelky v nádherném odstínu růžové barvy. Je dobré se občas zamyslet nad tím, co s čím spojit, aby ve finale vše ladilo. Pokud tě zajímá, kde sehnat například tatko sladěné prvky, nenech si ujít další přírustek v Módě ulice.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Černé sako se stalo jedním z mých nejoblíbenějších kousků a tohle jsem si koupila v Orsay.

Černé sako se stalo jedním z mých nejoblíbenějších kousků a tohle jsem si koupila v Orsay.

Dokonalá příprava

“Když si každý večer připravuji oblečení na další den, hledím na spoustu věcí. Na synchronizaci barev, vlastní pohodlí a na celkový dojem outfitu. Ráda kombinuji různé barvy, ale občas se snažím něco dokonale sladit. Jako kabelku a boty. V tomto případě to je již tuctová kabelka z H&M, která existuje asi v 5 různých barvách a oxfordky ze serveru royaloutlet.cz. Černé sako se stalo jedním z mých nejoblíbenějších kousků a tohle jsem si koupila v Orsay. K saku jsem zvolila “oprané” džíny z Takko Fashion a pruhované triko s dlouhým rukávem z téhož obchodu. Obyčejný bílý šál je z Gate a náušnice ve tvaru růže z Kenvela.”

Černé sako Orsay

Černé sako Orsay

Detail zajímavé náušnice

Detail zajímavé náušnice

Kabelka a oxfordky ladí

Kabelka a oxfordky ladí

Kde se takto obléknout?

Oxfordky stále bodují

Oxfordky stále bodují

Kabelka – H&M
Oxfordky – royaloutlet.cz
Sako – Orsay
Jeany – Takko
Šála – Gate
Naušnice – Kenvelo

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář