Vyzkoušej MMSky od Kámošky na 7 dní zdarma!

Máš T-Mobile a chceš dostávat na mobil pravidelnou nálož módních trendů, zajímavých novinek, soutěží či žhavých sexy tipů a triků? Neváhej ani chvilku a vyzkoušej bez rizika nový MMS kanál Kámoška.cz, který pro naše čtenářky exkluzivně přinášíme ve spolupráci s operátorem T-Mobile.

Jak si můžu objednat MMS Kámoška.cz?

MMS kanál si ZDARMA na 7 dní objednáš, pouze pokud máš operátora T-mobile, odesláním SMS ve tvaru:

++MMSKAMOSKA na číslo4616
Náhled MMS Kámoška.cz

A jak vypadají zprávy, které ti budou chodit? Třeba takhle!

Proč si objednat MMS Kámoška.cz

MMS kanál Kámoška nabízí další zajímavý obsah, který s sebou můžeš nosit neustále v mobilu. Čekají tě flirtovací triky, nápady na zajímavé outfity, rozhovory se slavnými osobnostmi a další vymazlené čtení. Buď v obraze a nech si od Kámošky pravidelně posílat zábavné MMSky.
Aby vše správně fungovalo, musíš mít mobil podporující MMS a správně nastavenou službu MMS. Pokud si nejsi jistá, můžeš pro nastavení využití šikovný Konfigurátor.

Akce 7 dní zdarma

Akce 7 dní zdarma platí pouze pro první přihlášení kanálu. Za objednací SMS zaplatíš dle svého tarifu jako za běžnou SMS. Prvních 7 dní od objednání ti budou všechny příchozí zprávy doručovány zdarma. Poté se automaticky aktivuje 30-denní předplatné v ceně 49 Kč včetně DPH. Předplatné můžeš kdykoli zrušit zasláním SMS ve tvaru -MMSKAMOSKA (včetně znaménka mínus) na číslo 4616.