Přemýšlíš nad tím, že se přihlásíš do soutěže Miss Maturita 2013? Vítězka minulého ročníku, Nikola Krátká, ti v rozhovoru prozradí, co tě čeká.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Vítězka Miss Maturita 2012 se vrhá na modeling

1) Ahoj Nikčo, zvítězila jsi ve 4. ročníku soutěže Miss Maturita. Jak tě napadlo se do soutěže přihlásit a jak reagovalo okolí na tvou účast?

Dobrý den. To, že taková soutěž vůbec existuje, jsem zjistila v časopisu určenému pro maturanty, který jsme obdrželi ve škole. Když jsem daný časopis prohlížela znovu, podívala jsem se na internetové stránky soutěže a výhry byly více než zajímavé. A jak reagovalo okolí? Byla jsem velice mile překvapena, protože takovou obrovskou podporu jsem nečekala.

2) Napadlo tě někdy v průběhu soutěže, že bys mohla nasbírat přes 4 tisíce hlasů a vyhrát?

Nad čísly jsem v průběhu soutěže neuvažovala, ani bych si je netroufla odhadovat, avšak mé stanovisko, které jsem měla než jsem se přihlásila “tak to jen tak zkusím” se postupně měnilo přes “mám velkou šanci zvítězit” až k “musím zvítězit”. Proč? Ta druhá fáze přišla s tím, když jsem zjistila jak obrovskou podporu od všech mám. Nepodporovali mě jen přátelé, rodina a lidé, kteří mě znají ze sportu. Podporovali mě dokonce i lidé, co mě znali jen proto, že mě občas potkali na ulici, ve škole, četli o mně ve zpravodaji či byli jen ze stejného kraje. Už kvůli všem těmto lidem, jejichž podpory si vážím, bych se cítila špatně, kdybych nevyhrála. A však poslední den pro mě nebyl lehký, protože to byl také den, kdy jsem psala poslední přijímačky, takže jsem se k počítači dostala až pozdě večer. Mohlo se stát cokoliv, tak jsem měla pár přátel, kteří mi v průběhu dne kontrolovali stav a psali mi zprávy.

Vítězka Miss Maturita 2012 se vrhá na modeling

3) Byla Miss Maturita první soutěž tohohle typu, do které jsi se přihlásila?

Ano, byla to první soutěž tohoto typu.

4) Baví tě bojové sporty, ale napadlo tě po vítězství, že by ses mohla věnovat třeba i modelingu?

No, jelikož součástí výhry je spolupráce s modelingovou agenturou K1 Models, tak trochu ano. S modelingem ovšem žádné zkušenosti nemám, tak ani nevím, jestli by to bylo pro mě a jestli bych se na to hodila. Jsem ale otevřená novým věcem, takže se na tuto zkušenost, která mě čeká v říjnu, těším a uvidím, jak to bude probíhat.

5) Co bys vzkázala všem maturantkám, které o přihlášení do soutěže zatím jen uvažují?

No jestli o tom uvažují a nejsou si jisté, tak ať to zkusí, není se čeho bát. Nemají co ztratit a za zkoušku to rozhodně stojí. Ovšem prioritní by pro ně měla být maturita a přijímačky.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář