Blíží se zima a s ní i plesová sezóna, na které určitě žádná z nás nebude chybět. Jaké šaty zvolit, aby ti je každá záviděla? Koukni se na nové módní kolekce, kterým neodoláš!

avatar

Karolína Ondrášiková
Studentka zdravotní školy, která má ráda češtinu a sloh.

A je to tady! Plesová sezóna tohoto roku. V nejznámějších obchodech už dnes můžeš najít různé šaty, psaníčka, ale i neodolatelné lodičky a doplňky, které nesmí určitě chybět. Inspiruj se známými celebritami. Všechno oblečení včetně doplňků můžeš najít v Tally Weijl, kde najdeš tyto krásné šaty okolo 800 Kč a doplňky jsou zde za pár kaček!

Ashley Tisdale

Určitě ji znáš, známá herečka, zpěvačka, ale také krásná žena, která nás vždy překvapí módními outfity. Blondýnkám jako je ona, bude slušet černá barva, ale také všechny odstíny modré, které dívkám se světlými vlasy moc sluší. Tuto sezónu je modrá navíc v kurzu. Neboj se výrazných barev, ale nezapomeň – všeho moc škodí… V módě jsou také výrazné hodinky. Líčení zvol ve tmavších barvách.

Ashley Tisdale
Šaty a doplňky podle Ashley Tisdale

Mila Kunis

Sexy brunetka, které je ve světě velmi oblíbená. Červené šaty nebo doplňky jsou v tomto případě ideální volbou. Zvýrazní ti postavu a podtrhne ti ženské křivky. A navíc červené barva je pro kluky sexy! Psaníčko a boty vol v bílé nebo černé, ať zase nejsi barevná jako duha a nezapomeň – měly by být stejné barvy. A co takhle umělé řasy na tuto zvláštní událost?

Inspirace Mila Kunis
Šaty a doplňky podle Mila Kunis, které nikdo neodolá

Jennifer Aniston

Ve věku 43 let se tato velmi známá herečka opravdu nemá za co stydět. Každá z nás by v tomto věku chtěla vypadat jako ona. Jenn sází na klasický nude styl a také na velké náušnice ve zlatých barvách. Vítězí u ní starorůžová, béžová, bílá či hnědá. Má ráda boty na vysokém podpatku a přirozené líčení. Pokud zvolíš tento styl, určitě nic nezkazíš.

Jennifer Aniston
Šaty a doplňky podle Jennifer Aniston – nude styl

Eva Longoria

Eva Longoria, která se proslavila především seriálem Zoufalé manželky, miluje elegantní zlatou, bílou a černou barvu. Černé šaty a zlaté doplňky, to má v oblibě Eva Longoria. A nezapomeň na výrazný prstýnek. Kouřové líčení se pro tuto příležitost skvěle hodí. A jak na takové líčení? To se můžeš naučit v tomto článku. Také červené rtěnka rovněž není k zahození.

Černobílá klasika a Eva Longoria

Alyson Hannigan

Zrzka Aly z HIMYM nosí nejčastěji modrou, fialovou, nebo také zelenou. Tyto barvy sednou především holkám se zrzavými vlasy. Takže pokud jsi stejný typ, vsaď na tyto barvy. Výrazné náušnice a líčení nesmí chybět. Neboj se nových věcí, ale raději si líčení s těmito barvami natrénuj pár dní před plesem, ať pak nemáš spíše modřiny, než stíny.

Alyson Hannigan
Zrzka Aly a fialovo-modrá kombinace

Času je ještě dost, takže máš ještě chvíli na rozmyšlenou, v čem na plese oslníš. Rozhodně se neboj něčeho nového. Můžeš před plesem zajít ke kadeřnici a kosmetičce, ať s přípravami nemáš tolik práce, ale věř, že tak jako tak to bude stát za to.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář