Nejnovější příspěvky v této sekci

Miss Maturita 2017 je tady! Kdo se stane nejhezčí maturantkou?

Od 1. 9. 2016 do 28. 2. 2017 se můžeš účastnit soutěže Miss Maturita nebo posílat své hlasy ostatním. Najdeš odvahu?

8. ročník Miss Maturita je tady! Chceš se stát nejkrásnější maturantkou?

Od 1. 9. 2015 do 29. 2. 2016 se můžeš účastnit soutěže Miss Maturita nebo posílat své hlasy ostatním. Najdeš odvahu?

Vítězkou 7. ročníku Miss Maturita se stala Renata Bidlová

V již 7. ročníku soutěže Miss Maturita zvítězila překrásná Renata Bidlová. Z maturantů získal nejvíce bodů Petr Forejtek. Kde najdeš rozhovor s Miss Maturita 2015?

Kdo bude podle tebe nejhezčí maturant roku 2015?

Již dva měsíce se mohou maturantky a maturanti přihlašovat do soutěže Miss Maturita a sbírat hlasy, které jim mohou zajistit nejen titul nejkrásnější maturantky či maturanta, ale také velmi zajímavé ceny. Podívej se, kdo se toho nebál a přihlásil se!

Kdo aktuálně bojuje o titul Nejhezčí maturantky 2015?

Soutěž Miss Maturita 2015 je v plném proudu, počet soutěžících roste a do rozhodování se svým hlasem můžeš zapojit i ty. Kdo bude nejhezčí maturantkou a maturantem roku 2015?

Přihlaš se do 7. ročník soutěže Miss Maturita

Čeká tě maturita? A chceš vyzkoušet štěstí v modelingu? Přihlaš se do již 7. ročníku soutěže Miss Maturita, ve kterém na tebe čekají nové zkušenosti a atraktivní ceny.

Vyhlášení soutěže Miss Maturita 2014 a afterparty již v sobotu

Již tuto sobotu proběhne velké vyhlášení soutěže o nejhezčí maturantku. Zarezervuj si čas na víkend a doraž na akci, která bude stát za to!

Nové maturantky čekají na tvůj hlas + minisoutěž

Hlasování o nejhezčí maturantku a maturanta roku 2014 je v plném proudu. Podívej se na čerstvě přihlášené a koukni na aktuální minisoutěž o šerpy a stužky pro celou třídu.

Ohodnoť první maturantky a maturanty

Přihlášky do soutěže Miss Maturita 2014 už nějaký čas běží a ty máš příležitost podívat se na to, kdo má šanci stát se nejhezčí maturantkou a nejhezčím maturantem. Máš nějakého favorita?

Miss Maturita

Od 1. září 2013 do 28. února 2014 máš jedinečnou možnost přihlásit se do již 6. ročníku soutěže Miss Maturita a vyhrát lákavé ceny. V soutěži můžeš také po celou tuto dobu hlasovat!

Kdo je vítězkou 5. ročníku Miss Maturita?

Jak nakonec dopadl 5. ročník soutěže Miss Maturita? Podívej se na celkové pořadí a počty hlasů jednotlivých finalistek.

Dokážeš udělat nejhezčí fotku z maturitního plesu?

Miss Maturita 2013 si pro tebe přichystala minisoutěž, ve které můžeš vyhrát zajímavý Lexikon společenského chování. Stačí jen do konce ledna poslat fotku z maturáku!

V čem na ples? Inspiruj se celebritami!

Blíží se zima a s ní i plesová sezóna, na které určitě žádná z nás nebude chybět. Jaké šaty zvolit, aby ti je každá záviděla? Koukni se na nové módní kolekce, kterým neodoláš!

Jaká maturantka je zatím nejhezčí?

Soutěž Miss Maturita o nejhezčí maturantku a maturanta je v plném proudu, což ale neznamená, že se nemůžeš přihlásit a zamíchat pořadím. Kdo je zatím nejlepší mezi maturantkami?