Není snad dne, kdy by tato hvězdička neplnila přední stránky bulvárních plátků. Nyní oslavila své kulatiny. Jaká bude oslava? Co dostala od svého přítele? Jaký mají na ni názor „obyčejní“ lidé?

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Luxus, ten je synonymem jejího jména

Ne jednou se nechala slyšet nejsledovanější těhulka českého showbyznysu, Ornella Štiková, že si potrpí na luxusní věci. Drahé šaty, šperky, to k ní neodmyslitelně patří. Luxusem zahrnuje sebe, ale chystá se ho dopřát i svému nenarozenému synovi Quentinovi. Ten se bude moct těšit na lahvičky i dudlíky jedině od Diora. Toto slavné mimčo nebude rozhodně strádat.

Ornella Štiková
Nastávající mamince to sekne!
zdroj: facebook.com

Odmítla oslavu svých dvacátin!

V neděli Ornella oslavila své dvacetiny, a pokud byste si mysleli, že se oslava nesla ve velkém duchu, tak jste na omylu. Žádná oslava se bohužel nekonala. Nastávající maminka se nechala slyšet, že nedostala žádný dárek od svého přítele Pepy a ani od nikoho jiného. Oslavu svých narozenin chce nechat až po porodu aby si to pořádně užila. Nyní se soustředí na příchod svého prvorozeného syna, proto také odjela se svojí maminkou do Karlových Varů, aby si odpočinula a načerpala síly.

Maminka blahopřála prostřednictvím facebooku

Ornella Štiková
Blahopřání od maminky
zdroj: facebook.com

V pátek se na sociální síť přidal další člen rodiny Štikových a to její maminka Monika Štiková. Samozřejmě nezapomněla své dceři poblahopřát.

Jak si myslíte, že Ornella oslaví své narozeniny?

  • Oslava narozenin Ornelly bude probíhat v duchu střádání plánů, jak zapojit třetí generaci Štikových do mediálního balastu, kterým některým nevyrovnaným jedincům zvedají tlak. (Mario, 25)
  • Jestli je bude slavit až po porodu, tak se pořádně zlije, když nepila celé těhotenství. (Eva, 22)
  • Myslím, že přenechá dceru babičce a půjde slavit někde do baru a v nočních hodinách se opět vytratí za Koktou… (Tomáš, 21)
  • Snad jako matka dítěte a také trošku jako žena, které je jen 20 let….bude to mi těžké (Petra, 21)
  • A co si o této hvězdičce myslíš ty? Jsi na její jméno alergická nebo jí snad fandíš?
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář