Máš pocit, že tvůj příbytek postrádá útulnost? Všude se válí rozházené boty, krabice nebo igelitky? Zkroť nepořádek a dodej svému bytu šmrnc s praktickými pomocníky. Neměj obavy, rozhodně nezruinují tvůj rozpočet.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Zkrášlování bydlení v moderním duchu

Konečně pořádek v předsíni

Předsíně bývají hnusným odkladištěm na boty a přebytečného harampádí, přitom mohou tvé hosty tak hezky uvítat. Investuj do moderního nábytku, který tvé chodbě dodá na prostornosti a přehlednosti. Pořiď si velký botník, do kterého srovnej všechny boty, co aktuálně nosíš. Ty z předcházející sezóny můžeš úhledně narovnat třeba do skříně v ložnici nebo ve své pracovně. Aspoň se donutíš je vyčistit, nikde nebudou překážet a budou ready na další nošení. Hezké moderní předsíně najdeš na tomto odkazu, přičemž není vůbec složité vybrat jednotlivé kousky nábytku tak, aby ladily se zbytkem celého bytu.

Super dekorace do ložnice

V ložnici trávíš minimálně jednu třetinu svého dne. Když nepočítám dobu, kdy spíš, tak se tam i oblékáš, lenošíš, čteš si knížky nebo třeba sleduješ seriály a filmy na notebooku v posteli. Ložnici dokáže rozzářit pěkná nástěnná dekorace, ať už ve formě samolepící tapety, hodin nebo obrázku ze společné dovolené.

Pozvi hosty do obýváku

Zavolá ti kámoška, že se staví na návštěvu a ty začneš hekticky uklízet? Snaž se veškerý nepořádek držet mimo obývací pokoj. Přebytečné věci pak můžeš odložit třeba na praktické poličky. Pokud máš malý obývák s drobnou sedací soupravou, na kterou se nevejde příliš mnoho lidí, pořiď si vak na sezení. Sedací vaky jsou výborné k relaxaci a odpočinku. Jistě nadchnou i tvé hosty, a to bez rozdílu věku.

I v bytě můžeš mít krb

Znáš biokrb? Pokud toužíš po krbu ve svém bytě a myslela sis, že si něco takového nemůžeš dovolit, jsi na omylu. Biokrb z www.design-biokrby.sk je zajímavou dekorací opravdu do všech prostor. Tvému bydlení dodají biokrby pohodu, útulnost a během zimy taky parádně zahřejí. Můžeš vybírat z krbů volně stojících i závěsných. Zapomeň na vymetání popela nebo na složité rozdělávání ohně. Tyto krby jsou bezúdržbové, bezpečné a jejich instalaci zvládneš i sama.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zbyněk Fanta

    Krásný byt, moc se mi líbí domy v minimalistickém stylu. Právě sháním nějakou architektonickou kancelář v Praze, kde by mi něco podobného navrhli. Máte někdo nějaký tip na šikovné designéry?