Jméno živoucí panenky Valerie Lukyanové asi nemusím příliš představovat, ale její živoucí protějšek od Mattela jménem Justin Jedlica už tak moc známý není. Mají si tihle dva vůbec co vyčítat?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Lidské panenky jdou do války

Valerie Lukyanová je anomálie, na kterou jen tak nenarazíš. Tato žena se totiž snaží za každou cenu vypadat jako oživlá verze panenky Barbie a podle všeho se jí to také dost daří. V případě, že by sis stanovila stejný cíl, doporučuji podívat se na naše video s tutorialem na Barbie look. Pokud bys hledala pro Valerii mužský protějšek, tedy oživlého Kena, určitě by ses dopracovala ke jménu Justin Jedlica. Možná by se chtělo říct, že tyto dvě osoby společně budou tvořit dokonalý pár, ale opak je pravdou.

Najdeš tři rozdíly?
Najdeš tři rozdíly?
zdroj: tumblr.com

Je absolutně nezajímavá

Justin Jedlica se totiž nechal v bulváru slyšet, že za dokonalým vzhlede Valerie stojí hlavně make-up, falešné vlasy a stahovací korzety. Odpověď ze strany Valerie na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat. Justin podle ní podstoupil více než 90 plastických operací, zatímco ona si pouze nechala zvětšit prsa. On je tedy podle jejích slov ten poslední, kdo má možnost její vzhled slavné panenky od Mattela kritizovat.

Justin Jedlica
Justin rozhodně nevypadá na to, že by mu bylo 32 let.
zdroj: tumblr.com

Justin Jedlica utratil za plastické operace hromady peněz
Justin Jedlica utratil za plastické operace přes 2 miliony korun.
zdroj: tumblr.com

Vrána k vráně sedá
Vrána k vráně sedá, zde je Justin s milovnicí plastických operací jménem Lacey Wildd.
zdroj: tumblr.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář