Také neustále pokukuješ po ostatních holkách se stylovým tetováním na zajímavých místech nebo ti oči od tvého miláčka sklouzávají na pokérovanou paži kluka vedle u stolu? V tom případě není na co čekat! Je tu super sleva 51% na profesionální tetování přímo pro tebe nebo tvého miláčka! Konečně si tak můžeš splnit tajné přání a vystylovat svoje tělo na l

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Také neustále pokukuješ po ostatních holkách se stylovým tetováním na zajímavých místech nebo ti oči od tvého miláčka sklouzávají na pokérovanou paži kluka vedle u stolu? V tom případě není na co čekat! Je tu super sleva 51% na profesionální tetování přímo pro tebe nebo tvého miláčka! Konečně si tak můžeš splnit tajné přání a vystylovat svoje tělo na letní radovánky! Zaplatíš 490Kč a dostaneš voucher v hodnotě 1000Kč!

Životní styl, tetování

Tetování, aneb ozdoba šitá na kůži

Tetování, aneb ozdoba šitá na kůži

Dostává tě, když potkáš holčinu, která si upraví vlasy a na krku jí vykoukne decentní tetování a dodá ji to neuvěřitelný šmrnc? Nebo se pokaždé ohledneš po klukovi na koupálku, kterému se na boku na žebrech vyjímá vkusné a stylové tetování? Tak právě pro tebe je tady sleva v Praze na profesionální tetování v tetovacím studiu Asmodeussv v samém centru Prahy. Nejlepší profíci ti jsou k dispozici a těší se na to, až budou moci zkrášlit Tvou kůži a dodat ti tak nový styl. Tetování by o tobě mělo něco vypovídat, proto je dobré rozmyslet si, co tím tetováním chceš Všem sdělit! Ve studiu je nepřeberné množství motivů, ale rozhodně není podmínkou si z nich vybrat. Záleží jen na Tobě jestli si zvládneš něco vymyslet sama, fantazii se meze nekladou!

Dobrá zpráva pro již tetované jedince! Sleva na profesionální tetování platí i na úpravy, či rozšíření vašich již okoukaných nebo „rozpadajících se“ kérek. Svěřte se do rukou profesionálu, žasněte nad jejich dovedností a využijte slevy dnes, protože zítra bude už pozdě!

Jste odvážné rebelky a malé tetování Vás nijak neoslovilo a chcete jít do něčeho extravagantnějšího a většího? Nebo jsi se domluvila se svým miláčkem a půjdete do toho spolu? Není problém! Jedna osoba může využít až tři vouchry tedy celkem v hodnotě tří tisíc (se slevou 51% , takže zaplatíš pouze 1470Kč) a dopřát si tak tři hodiny profesionálního tetování od taterů ze studia Asmodeussv, kteří ti na Tvé kůži vykouzlí tetování přesně dle Tvých představ!

Pár tipu před Tvým dnem „T“

Jsi rozhodnutá a jdeš do toho? Určitě nebudeš litovat! Mám pro Tebe pár rad, aby bylo vše perfektní! Profíci radí se vyvarovat nadměrnému slunění a to i solárku, takže na pár dnu do stínku a pak hurá k taterovi do židle. Dále je třeba být alespoň jeden měsíc před profesionálním tetováním bez antibiotik. A také je dobré se vyvarovat nadměrnému pití alkoholu, což nám dámičkám vůbec nehrozí, ale upozorněte své drahé polovičky pokud do toho půjdou s Vámi. Tak a teď už Ti nic nebrání ve vybírání, či vymýšlení Tvého nového profesionálního tetování!

Ozdob své tělo profesionálním tetováním

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář