Sama víš, že i ty si občas přeješ vypadnout ze stereotypu a alespoň na chvíli se stát bohatou a slavnou. To je ale v pořádku, každá dívka se občas snaží být sama pro sebe celebritou, alespoň podle svého vlastního způsobu. Přiznej si, že sem tam občas zabloudíš na internet a informuješ se o tom, jak známé hvězdy žijí, co nosí a kam chodí na jídlo.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Sama víš, že i ty si občas přeješ vypadnout ze stereotypu a alespoň na chvíli se stát bohatou a slavnou. To je ale v pořádku, každá dívka se občas snaží být sama pro sebe celebritou, alespoň podle svého vlastního způsobu. Přiznej si, že sem tam občas zabloudíš na internet a informuješ se o tom, jak známé hvězdy žijí, co nosí a kam chodí na jídlo. Chtěla by jsi být jako oni? Koukni na článek, který ti s nadsázkou představí základní holywoodská pravidla.

Když se budeš chovat jako star, ostatní uvěří tomu, že jí opravdu jsi

Když se budeš chovat jako star, ostatní uvěří tomu, že jí opravdu jsi! Myslíš si, že zrovna tohle je pravda?

Pozor, tohle je přepadení!

Určitě ti ale dochází, že životní styl celebrit klade důraz na dobrou pověst, přeci jen pokud se chceš někomu podobat, svým způsobem ho kopíruješ, proto je dobré si pamatovat – inspirovat se, NE kopírovat :-) . To však ale neznamená, že aby  ses někomu mohla podobat, musíš hned podstupovat složité a drahé plastické operace, to je holý nesmysl. Naštěstí ani nemusíš vyloupit banku, abys byla tomuto svému “snu” na dosah.

V kůži celebrity – naprosto jednoduše

První věc, ve které se slavní herci a herečky vyžívají je správná móda,  a to například velikost oblečení. Ale pozor, teď rozhodně nemám na mysli trápení se hlady, nemusíš mít velikost XS, abys vypadala perfektně, protože tajemství krásného a štíhlého vzhledu je šití tvých šatů přesně na míru. Proto si dej pozor, až příště budeš vybírat šaty na ples nebo na nějakou jinou společenskou akci! Drž se hesla “přesně na míru”. Soustřeď se na to, aby na tobě šaty ani nevisely a ani jsi se v nich nedusila, musí ti slušet a musíš se v nich cítit pohodlně – a přesně to je první pravidlo úspěchu. Věř, že i ty se budeš po pár chvilkách v perfektně střižených šatech na míru cítit jako slavná kráska. Nezapomínej ale ani na doplňky, jako jsou například elegantní kabelky. Můžeš si k večerní robě pořídit například “psaníčko”. Sluneční brýle jsou také skvělým doplňkem do slunečních dnů. Celebrity je nosí ale celý rok. Nezapomínej, že ihned nemusíš utratit celé své kapesné nebo výplatu, abys mohla vypadat dokonale a chic. Dobré je například mít přehled o výhodných výprodejích a slevách ve tvých oblíbených obchodech.

Důležité je dbát o sebe

Velkou roli v tvém novem já hraje také tvůj vzhled a použitá kosmetika. Pečuj o sebe od hlavy až k malíčkům u nohou. Žádnou část svého těla bys neměla považovat za méně nebo více důležitou – ber to tak, že všechny části tvého těla jsou si rovny a potřebují stejnou péči, jedině tak na ně nebudeš zapomínat. Je přeci nelogické, abys v perfektních šatech vypadala skvěle, když tvůj vzhled bude vypadat zanedbaně. Sama totiž určitě víš, že každá celebrita je za svůj vzhled ( v tomto případě například make-up) tvrdě kritizována a věř nebo ne, i u nás to není jiné, vzhled hraje důležitou roli a pokud se ty sama můžeš ukázat v tom nejlepším světle, proč to nezkusit, že?! :-)

Na to stačí pudr

Make-up je skvělým pomocníkem k zakrytí nedostatků a nerovnováhy tónu tvé pleti. Se štětcem určeným na make-up dokážeš opravdu velké divy. A i když celebrity používají ke svému zkrášlení profesionály, neznamená to, že i ty nemůžeš vypadat stejně krásně a mít odborné vzdělání, jak se vyfiknout :-) . Zabrouzdej třeba do sekce móda a styl, kde se skrývá mnoho volných triků a tipů, tak neváhej a uč se právě podle nich.

Snaž se k dobrému vyjadřování

Věnuj svou pozornost malým detailům, jako je tvá chůze a vyjadřování. Modelkovskou chůzi můžeš například nacvičovat doma. Vezmi si knihu, dej si ji na hlavu a choď různě po bytě, budeš tak správně držet tělo (což tě dělá i opticky štíhlejší). Při konverzaci s někým se snaž svůj hlas zbytečně nezvyšovat více, než je potřeba. Mluv jasně a srozumitelně a nezapomínej ani na příjemně naladěný tón hlasu, díky tomu ti lidé kolem tebe budou okamžitě věnovat pozornost.

Já jsem hvězda

V poslední řadě bys měla působit chytře a ne nafoukaně. Nikdo tě nebude považovat za super holčinu, pokud se budeš chovat jako někdo, kdo nejsi a budeš zbytečně předstírat hloupou – takže žádné manýry alá Paris HIilton :-) . Zkus například sama uspořádat nějakou akci, pozvi tam lidi, které máš ráda a bav se, buď skvělou hostitelkou, tak si tě tvé okolí okamžitě zapamatuje.

Zpět na zem!

Měj na paměti, že není nic horšího, než zůstávat s hlavou v oblacích. Proto se starej také o ostatní, zajímej se o ně a hlavně zůstaň nohama pevně na zemi – tak budeš totiž hvězdou i s desetikorunou v peněžence :-) . Doufám, že článek na téma život celebrit bereš s nadhledem a vidíš, že být celebrita není nic, co by z tebe dělalo lepšího člověka.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář