Jste se ve fázi rozjezdu svého podnikání? Máte hlavu plnou nápadů a uvažujete o tom, jak a kde o svých úžasných vizích přesvědčit potenciální zákazníky? Plánujete udělat si někde kancelář a zařídit si ji podle svého?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Ženy! Rozjíždíte podnikání a chcete ušetřit? Poradíme vám jak

Váš plán je sice pěkný, jenže realita už tak růžová být nemusí. Pronájmy jsou v současnosti velice předražené, a brzy by se vám mohlo stát, že ze svých snů budete muset hodně slevit, pokud rovnou nezbankrotujete. Pomůžeme vám, aby rozjezd byl co nejplynulejší.

Prestižní adresu získáte snadno

Určitě chcete, abyste měli kancelář na dobré adrese a udělali tím na své zákazníky dojem hned na poprvé. Když si ale spočítáte svoje finanční prostředky, zjistíte, že na to prostě teď ještě nemáte. Nabízíme vám řešení: vyberte si virtuální sídlo firmy. Vaše náklady na pronájem se scvrknou na minimum, a přitom získáte opravdu prestižní adresu, kam můžete pozvat jakkoli vznešeného klienta a seznámit ho se svými plány.

Do výbavy potřebujete tiskárnu i cartridge

Když startujete s podnikáním, potřebujete do začátku alespoň základní kancelářskou výbavu, abyste včas a v pořádku zvládli veškerou administrativu. Nesmí vám chybět ani tiskárna, a k jejímu provozu budete potřebovat samozřejmě papíry a barvy. Možná se vám bude hodit tip, jak je získat levně a rychle. Nabízíme cartridge, které si můžete objednat, kdykoli si vzpomenete.

Kupovat levné neoriginální díly se nevyplácí

Ani později se bez tisku různých papírů neobejdete. Možná vyzkoušíte různé neoriginální materiály do tiskárny ve snaze uspořit co nejvíc peněz. Nakonec ale zjistíte, že si svůj tiskařský park můžete nenávratně poškodit. V ohnisku vašeho zájmu se pak ocitne toner CE285A, který je samozřejmě originální od výrobce, který ručí za svoji kvalitu. Když po něm sáhnete kdykoli bude potřeba, vaší kancelářské výbavě to nijak neuškodí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Bruno Jurečka

  Co se týče třeba té kanceláře, tak jsem toho názoru, že mnohem lepší, než si prostor někde pronajímat je zařídit si kancelář doma. Právě to mám teď v plánu já. Mám doma jednu místnost, která na to bude ideální. Už jsem se pomalu pustil do jejich úprav. Teď ještě čekám, než mi příjde kancelářské osvětlení, které jsem si tento týden objednal z https://www.luxo.cz/led-osvetleni-dle-umisteni/do-kancelare/

 • Vlastimil Bůček

  Mockrát děkuji za tip. Právě do reklamy na internetu bych v blízké době také velmi rád nějaké peníze investoval. Vzhledem k tomu, že je ale mé podnikání teprve v začátcích, tak se prvně musím soustředit na jiné věci. Například příští týden bych si konečně rád nechal natisknout nějaké vizitky. Koukal jsem, že celkem levný tisk vizitek dělají například tady: https://www.e-abctiskarna.cz/tisk/vizitky/

 • Josef Devátý

  No, jedna z věcí, na kterých by se podle mého v začátcích nemělo šetřit je pořádná propagace podnikání. Propagace a reklama jsou prostě základ. Mně osobně se v začátcích například velmi vyplatila investice do projektorů na projekce loga mé firmy, které jsem si nechal udělat od https://www.visap.cz/

 • Juraj Liška

  Zajímavý článek. Já osobně jsem ale toho názoru, že pokud člověk chce, aby jeho podnikání bylo opravdu úspěšné, tak by měl něco investovat i do PPC reklamy. Je ale pravda, že správa reklam občas může být na jednoho člověka trochu moc. Právě proto se mi o vše stará tento PPC specialista: https://marekpech.cz/

 • Ivana Navrátilová

  Musím souhlasit s tím prvním bodem. To virtuální sídlo firmy dokáže ušetřit opravdu celkem dost peněz. Když jsem s podnikáním začínala, tak jsem si to také tak zařídila, konkrétně přes https://www.sidlo.biz/ a spokojenost.

 • Macina Nováková

  Já jsem toho názoru, že v začátcích podnikání se dá celkem dost ušetřit například i nákupem ready made společnosti. To dokáže ušetřit celkem dost času a starostí. Firem, které se specializují na prodej s.r.o. je v dnešní době spousta. Já slyšela, že celkem dobrá je třeba tato: https://www.ceska-ready-made.cz/prodej-sro/

 • Diana Reichmannova

  Myslím, že užitečné rady. Já podnikám už několik let a vše si řídím hezky z pohodlí domova. Dokonce jsem si doma zařídila i takovou menší kancelář. Mimochodem, pokud máte v plánu něco podobného, tak určitě doporučuji mrknout na tento článek: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-podnikani/osvetleni-malych-kancelari

 • kristýna ryglová

  Mně s rozjezdem podnikání pomohl https://www.ioffshore.cz/ . Založení firmy v daňovém ráji není složité, ale je lepší, když vám s tím pomůže někdo, kdo tomu rozumí a vy se můžete v klidu soustředit na rozjezd svého podniku, tak, jako jsem to udělala já.

 • Boženka

  Pro mě bylo nejtěžší vymyslet pro moji firmu nějaký pěkný název. Ten je totiž pro úspěch podle mě naprosto klíčový a tak jsem si s jeho výběrem dala opravdu záležet. Nejvíce mi v tom pomohl článek na https://ideaclub.cz/media/jak-vymyslet-nazev-firmy , díky kterému jsem na ten nejlepší název nakonec přišla.

 • denisa88

  Platila jsem poměrně vysoký nájem za pronájem kanceláře, až jsem si jednoho dne uvědomila, že ji vlastně nepotřebuji a budu raději pracovat z domu. Vytvořila jsem si tedy přes https://comeflexoffice.cz/sidla-firem-praha virtuální sídlo a náklady mého podnikání se tak rázem snížily na polovinu.