Designérské duo Radka Sirková a Anna Tušková odhalily světu nový obchod a zároveň s ním představí i novou kolekci s názvem Praying Mantis, která byla součástí Designbloku.

avatar

Anna Marková
Oblíbeným místem jejího života je velká postel plná knih.

Designérská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková

Dvojice designérek Radka Sirková a Anna Tušková konečně otevřely obchod pro své zákazníky a nadšence jejich módy. Navštívit jej můžeš i ty a to v Praze v Haštalské ulici 21. Otevření nového butiku se pojí i s představením skvělé kolekce Praying Mantis, která tě může okouzlit a vtáhnout přímo do víru souznění s metropolí. Vidí ženu jako samurajku, která dobíjí svým šarmem a připraveností celé město. Nebojí se barev a očaruje všechny svojí jednoduchostí.

Žena samurajkou z rukou Chatty
Zkušené designérky Anna Tušková a Radka Sirková společně navrhují již několik let.
zdroj:ibestof.cz

Foto z minulé kolekce Chatty
Ukázka z předchozí kolekce Chatty, na které můžete vidět šaty dívek, jež holdují módě.
zdroj:chatty.cz

Samotnou inspirací celé kolekce a její tvorby se přitom stala kudlanka nábožná. Přesnost a koncentrace tohoto symbolu dovedla designérky do výsledného efektu, jež budeš moci spatřit i ty 6. října v kostele sv. Šimona a Judy v Praze na jejich módní přehlídce. Jestliže se nebojíš být svým vzhledem výrazná, podívej se na některé z kousků této kolekce a staň se také samurajkou, co uchvátí všechny kolemjdoucí!

Fotka současné módy Chatty
Foto jednoho z prvotřídních kousků Chatty v současné době.
zdroj:chatty.cz

Video loňské kolekce Chatty, jež uchvátila veřejnost.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář