Dominika Myslivcová přichází s další žhavou novinkou. Tentokrát se jedná o videoklip Pink párty, který vznikl jako propagační video k připravované akci rádia Helax v ostravském klubu Fabric. Natáčení si se mohla zúčastnit dokonce i ty, protože proběhly dvě kola castingů na role tanečnic.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dominika Myslivcová přichází s další žhavou novinkou. Tentokrát se jedná o videoklip Pink párty, který vznikl jako propagační video k připravované akci rádia Helax v ostravském klubu Fabric. Natáčení si se mohla zúčastnit dokonce i ty, protože proběhly dvě kola castingů na role tanečnic. Dominka Myslivcová to s holkama pořádně rozjela! A jak vypadalo samotné natáčení videoklipu?

Dominika byla ráda, že se mohla seznámit při natáčení s dívkami, které znala pouze přes internet.

Dominika byla ráda, že se mohla seznámit při natáčení s dívkami, které znala pouze přes internet.

Jen růžová to může být…

Pokud přece jenom nevíš, kdo je Dominika Myslivcová, určitě si přečti náš rozhovor. Dominika byla s dvoudenního natáčení opravdu nadšená. Není se čemu divit. Všechny dívky byly v rukou opravdových profesionálů. Lukáš Ščurek alias DJ Lowa měl na starost kompletní režii a choreografii klipu. Svou premiéru před kamerou si střihla i čivava Shelly. Celé natáčení bylo hodně vyčerpávající, ale o to víc se těšíme na výsledek, jenž by měl spatřit světlo světa v následujících dnech.

Dominika Myslivcová končí s tancem!

Hned další den po skončení natáčení se Domča vyřádila na Mistrovství světa v disco dance, kde ve své kategorii obsadila druhé místo. O to víc šokující je zpráva, že se Dominika Myslivcová rozhodla s tancem seknout. Opouští taneční skupinu Akcent, ve které působila více než 7 let. Uvidíme, kam osud tuhle šikovnou blondýnku dál povede.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář