V ložnici trávíte každou noc, a proto si pořiďte pohodlnou postel, ve které se vám bude dobře spát.

avatar

Cheryl
Má ráda styl, kulturu a život v ulicích.


V ložnici trávíte každou noc, a proto si pořiďte pohodlnou postel, ve které se vám bude dobře spát. Jistotou je sázka na dřevěný masiv, taková postel vám při správné údržbě vydrží i několik generací. Ovšem samotnou postelí samozřejmě nic nekončí, i když je základem ničím nerušeného spánku.

Hledejte dostatečnou oporu pro páteř

Stejně důležitá jako postel je i matrace. Potřebujete zdravotní matraci s optimálními vlastnostmi, která bude dostatečnou oporou pro vaši páteř. Proto se vám zcela jistě bude hodit prodej matrací z kvalitních materiálů. Výběr správné matrace není jednoduchý. Především mějte na paměti, jakou potřebujete nosnost. Dále se řiďte podkladem pod matrací. Jiná matrace se hodí na pevný podklad, nebo lamelový rošt. Důležitým parametrem je tvrdost a výška. Volte takovou matraci, jaká vám vyhovuje. Důležité je, aby vás ráno nebolela záda. Příliš měkké stejně jako příliš tvrdé matrace nejsou vhodné.

Nakupte výhodně v akci

Výborné je nakoupit matrace za akciové ceny. Zboží není předražené a poměr kvality a ceny je velmi příznivý. V současnosti se hodně prodávají moderní sendvičové matrace složené z více vrstev. Každá z vrstev má svůj smysl, protož propůjčuje celku ty nejlepší vlastnosti, kterými materiál disponuje. Například se jako jeden z materiálů používá líná paměťová pěna, která umožní dokonalé zanoření těla.

Ať vám je teplo i v zimě

Nákup matrace už máte za sebou. Nyní zbývá ještě pořídit vhodné přikrývky, pod kterými se budete cítit dobře po celou noc i v tuhé zimě. Nejvhodnější jsou termo přikrývky. Proč po nic sáhnout?

 • Mají výplň z kvalitního polyesterového prostorově tvarovaného dutého vlákna.
 • Dají se prát v pračce.
 • Nabízí se ve více variacích a tloušťkách.
 • K dispozici jsou i přikrývky s výplní z husího peří a pravého ovčího rouna pro milovníky klasiky.


      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Nataša Zabloudilová

  Podle mého moc dobrý článek. Osobně si myslím, že pokud se člověk chce opravdu dobře vyspat, tak by rozhodně neměl šetřit na matraci. O tom, jaký rozdíl dokáže matrace udělat v kvalitě spánku jsem se měla sama možnost přesvědčit nedávno, kdy jsme si do ložnice koupili novou matraci ze https://www.studiomatrace.cz/ Můžu vám říct, že už pěkně dlouho jsem se nevyspala tak dobře, jako právě na té nové.

 • Tereza Bayerová

  No a pak taky ještě vybrat tu správnou matraci – nato doporučuju skvělýho pomocníka http://www.drsleep.cz/cs/o-konfiguratoru konfigurátor, který vám po zadání vašich preferencí nalezne vaši perfektní shodu :)

 • Markéta

  Dobrý den, je nějaký markantní rozdíl mezi jednotlivými přikrývkami z ovčí vlny? Přemýšlím o koupi této http://www.oveckarna.cz/prosivana-prikryvka-merino-zimni-135×200.html , myslíte si, že opravdu bude perfektně hřejivá?