Hojně se spekuluje o tom, že zlou macechu v nové verzi Popelky ztvární právě Cate Blanchett. Dokážeš si představit tuhle na pohled křehkou květinku v roli chladné mrchy?

avatar

Markéta Gajdošová
Blázen do herectví, žurnalistiky, moderování a studentka v jedné osobě.

Křehká blondýnka jako zlá macecha

V médiích se vyrojily spekulace o tom, kdo si v nové Popelce od Marka Romaneka zahraje zlou macechu. Mnohé pak překvapilo, že právě křehká blondýnka Cate Blanchett, známá z Pána prstenů, by tuto roli mohla obsadit. Těžko říct, zda se spekulace potvrdí či vyvrátí, ale pokud se tak stane, určitě se máme na co těšit.

Zahraje si Cate Blanchett v nové Popelce zlou macechu?
Co má kreslená macecha s Cate společného?
zdroj: moresay.com

Na co se můžeš těšit?

Disney opět nezklamal! Odvedl skvělou práci v rámci castingu. Další konkurzy na samotnou Popelku budou pokračovat. A s největší pravděpodobností se můžeš těšit na hvězdná obsazení. Režisérem nové Popelky je Mark Romanek. Scénář je pak pod vedením Chrise Weitze. Podle zpráv by se mělo jednat o klasický příběh Popelky doplněný moderními prvky. Původně však Romanek oznámil, že chce všem ukázat zbrusu nový pohled na klasické pohádky.

Pohádka pro děti?

Myslíš si, že je Popelka jenom pohádka pro děti? Možná tě tvůrci v závěru přesvědčí o opaku! Kdoví, jestli zrovna ty nebudeš před premiérou netrpělivě čekat na začátek filmu :-) .

Dokážeš si Cate Blanchett představit v roli chladné mrchy?
Dokážeš si Cate Blanchett představit v roli chladné mrchy?
zdroj: sciencefiction.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář