Vejdete a místo studené koupelny se cítíte jako v pohádce. Jak takový dojem vytvořit i u sebe doma? Pořiďte si ozdobná zrcadla do koupelny, která ve vás vyvolají pocit tepla a útulnosti. Ať už napouštíte vanu nebo si (ještě rozespalí) čistíte zuby.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.


Studio: OOOOX, Zdroj: https://favi.cz/inspirace/album/2066-interier-pudniho-bytu-malvazinky/17441

Kdo je na světě nejkrásnější?

Plastové galerky sice skrývají úložný prostor, ale naprosto postrádají eleganci. Otevírací skříňky se zrcadlem proto nechte v hobbymarketu. „Všechnu kosmetiku uložte v koupelnovém nábytku. A do koupelny si pořiďte velké zrcadlo v elegantním rámu,“ radí Maruška z vyhledávače nábytku Favi.cz. Ten také sleduje slevové akce na vybavení domácnosti.

Právě zrcadlo do koupelny dokáže oživit strohost sprchového koutu. Zútulní ho a přitom stále působí čistě a uklizeně.

Správný rám zrcadla vyberte podle stylu vaší koupelny. Do přírodně laděné se hodí masivní dřevěný nebo patinovaný. S neútulností koupelny si poradí rám s reliéfem nebo motivem mozaiky. Pak už jen rozsviťte světlo nad zrcadlem a kochejte se. Jako by do koupelny přibyl obraz.

Spolknout vše potřebné

Krásný koupelnový nábytek vypadá elegantně, když ho nepokrývá spousta lahviček. Chic koupelnu proto nechte vyniknout a úložný prostor využijte na maximum. Nejvíce věcí schovají pojízdné regály do koupelny.

„Už dávno neplatí, že všechen koupelnový nábytek vypadá stejně. V České republice se prodávají krásné moderní kousky – designové police, regály nebo úzké vysoké koupelnové skříňky v různých stylech. Přitom se dají pořídit za dobrou cenu. A často bývají ve slevách,“ vysvětluje Maruška z Favi.cz.

Že se vám do koupelny všechno nevejde? Zkontrolujte, co tu vlastně skladujete. Některé výrobky totiž špatně snáší vlhkost. Do koupelny například nepatří parfémy, make-up, šperky nebo lékárnička.

Dekorace z vlastních zásob

Na odiv vystavte jen několik nejpoužívanějších kousků. Zbytek chytře skryje koupelnový nábytek. Pokud ale máte luxusní kosmetiku nebo výrobky v krásných obalech, pochlubte se. Vaši poličku nebo regál do koupelny bude obdivovat každá návštěva.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kamil Štrof

    Opravdu zajímavé a levné tipy, díky kterým za pár korun koupelna opravdu prokoukne. Mě se tento článek opravdu hodil, protože jsme díky úvěru od https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ vrhli na rekonstrukci koupelny a chtěli jsme to pojmout trošku lowcostově.