Nenech si ujít současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nenech si ujít současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Pro necelé dvě desítky tisíc návštěvníků budou připraveny nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i po-stavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie, stranou nezůstane ani vybavení a metody pro wellness a spa, lázeňství.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 jaro nabídne opravdu bohatý program! (foto: Petr Sankot)

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 jaro nabídne opravdu bohatý program! (foto: Petr Sankot)

Opravdu vybroušený program

V několika saloncích bude probíhat bohatý celodenní program věnovaný nejnovějším zkrášlovacím metodám, anti-aging péči, relaxaci a regeneraci, vytvořený ve spolupráci s Unií kosmetiček a dalšími odbornými partnery (Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku PROKOS) a velkou řadou odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy. Nedílnou a velmi významnou částí tohoto programu budou opět nabídky a ukázky řady rozličných druhů masáží, nauka aromaterapie, relaxačních, regeneračních a detoxikačních metod a stejně tak ukázky užívání alternativních diagnostických metod pro prevenci zdraví, harmonie, krásy a duševní pohody.

Soutěže a vše, co zajímá milovnice krásy

Na soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká vyhlášení dalšího ročníku úspěšné kadeřnické soutěže o stotisíc korun a účasti v zahraničí “INSPIRACE 2013″, kdy téma předvedou mistři oboru Blanka Hašková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý, Romana Topinková a další. Magnetem veletrhu bude týmová soutěž vizážistů a kadeřníků “CREATIVE IMAGE TEAM by Pavel Bauer”, tentokrát na téma “LUXURY LADY”. Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková i další vizážisté předvedou líčení v trendech jaro-léto 2012. Nebudou chybět módní přehlídky i vystoupení s módními i kadeřnickými kreacemi. (Pavel Jevula, Romana Topinková aj). Ve spolupráci s Národní komorou módy se představí mladí módní designeři v soutěži “Diamond Fashion Designer”. Proběhne další roč-ník finálových soutěží učňů v líčení a účesovém stylingu KALIBRCUP 2012. V sobotní soutěži ve FOTOMAKEUPU vedené mistryní ČR Štěpánkou Podroužkovou ztvární šest finalistů nestárnoucí téma “LOLITA”. Další soutěžní vystoupení budou věnována nehtům a rukám – páteční Mistrovství ČR a mezinárodní mistrov-ství v NAIL ARTU, mistrovství ČR v MANIKÚŘE pod vedením firmy Alessandro ČR aj.

Kdy a kde?

WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO se koná ve dnech 2. a 3. března 2012 v areálu PVA EXPO PRAHA 9 – Letňany, otevřeno je od 10 do 18 hodin. Lokalita nabízí blízkost metra C – Letněnay a výborné parkování. Vstupné je 130 Kč / den, přičemž studenti odborných škol s doprovodem mají slevu 50 %, děti do 14 let a držitelé ZTP průkazů mohou na veletrh zcela zdarma. Více informací najdeš na webu www.beautyexpo.cz a na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář