Vykašlala jsem se na běžné dárky pro muže a během toho, co byl 3 měsíce pracovně pryč, jsem pro něj přichystala něco, co je originální. Vyrobila jsem pro něj nefalšovaný gentlemanský klub!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Muži potřebují soukromí

I když chci s partnerem trávit maximum času, uvědomuji si, že čas od času potřebuje klid a místo jen sám pro sebe, kde se může podívat na fotbal s kámošema, zahrát si na konzoli a otevřít si jedno vychlazené pivo. Nechala jsem se inspirovat seriály a rozhodla jsem se mu u nás doma vyrobit takový gentlemanský klub.

Vyrobila jsem pro něj gentlemanský klub
Bála jsem se, že do klubu budu mít zákaz vstupu, naštěstí se tak ale nestalo.

Jak zařídit mužský kutloch?

Měla jsem představu o tom, co by v místnosti nemělo chybět a začala se zařizováním. Vybrala jsem nábytek Black Red White, který mi prišel elegantní a doplnila ho o nějaké zajímavé doplňky. Celý ráz místnosti jsem chtěla zanechat hodně klasický, ale i tak s troškou moderního šmrncu. Neustále jsem měla na mysli, že místo musí být hlavně hodně útulné. Jakmile došla řeč pohodlí, začala jsem hledat sedačky, které jsem nakonec našla zde. Pořádně pohodlné sezení s masivním vzhledem se mi do místnosti hodilo, navíc jsem zvolila i barvu, která do místnosti krásně zapadla.

Něco speciálního

V místnosti jsem nechala udělat takový malý bar s ledničkou a povedlo se mi za hodně dobrou cenu sehnat i technické vybavení v podobě projektoru na zeď a pořádných repráků. Pomalu jsem začala na přítele žárlit, že zrovna já jemu vyrobím takový ráj a sama budu dřepět v kuchyni. Otázkou zůstával ústřední bod pokoje, kterým byl hodně starý krb. Podívala jsem se na krby a zjistila, že dnes jsou k dostání už doopravdy kvalitní a designové kousky. Starý krb byl jen na ozdobu, tenhle bude ale plnohodnotně fungovat. Jakmile začne být venku zima, stačí vzít dřevěné brikety a v celé místnosti bude během chvilky nádherné teplo, což se ve velkém domě, ve kterém bydlíme, docela hodí.

Když se vrátil

Celá místnost byla připravena a já jen čekala na den, kdy se můj přítel vrátí domů a podívá se na můj dárek. Jeho první reakce mě přesvědčila o tom, že to rozhodně nebyl špatný nápad. Jeho vlastní místnost ho doopravdy nadchla! Trošku jsem se obávala toho, že v ní bude chtít být jen sám, ale já zakázaný vstup naštěstí nemám a už se jen těším, až si v zimě zatopíme v krbu, vyndáme víno a uděláme si trošku romantiku v gentlemanském klubu u nás doma.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář