Někdy nás mohou potkat krátkodobé nepříjemné finanční problémy, se kterými se musíme vypořádat například velmi rychle.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Došly vám peníze? Poradíme, kde je získat

Žádat o úvěr v bance by v takové situaci bylo zbytečně zdlouhavé, proto vás nyní chceme seznámit s možností vyřídit si rychlé půjčky odesláním sms zprávy. Tyto půjčky jsou vhodné pro pracující osoby ve věku 20ti až 68mi let a také těm, kteří nemohou ručit. Pro tyto rychlé sms půjčky nebudete potřebovat záruku ani ručitele. Půjčku mohou získat i ti, kterým nebyl přidělen úvěr v bance (bez záznamu v registru).

Jak si podat žádost o první úvěr?

Na kalkulátorech si nejprve navolíte výši a délku rychlé půjčky. Dalším krokem je volba možnosti „získat půjčku“. Pokud byste žádost o sms půjčku zadávali v tento moment poprvé, bude třeba vyplnit následující údaje: vaše jméno, rodné číslo a samozřejmě i číslo mobilního telefonu, ze kterého si rychlé půjčky vyřizujete.

Abyste však půjčku mohli získat, musíte splňovat následující tři podmínky, a to sice: být občanem České republiky, být ve věku 20-68 let a nebýt s vlastními úvěry v prodlení. Pokud tyto podmínky splňujete a zažádáte si o první sms půjčky, přijde vám takzvaný aktivační kód. Pro dokončení registrace je ještě potřeba zaplatit registrační poplatek (platí se pouze jednou), ve výši 1 Kč. Půjčka může být poskytnuta bezprostředně po připsání tohoto poplatku na účet vedený pro sms půjčky. (pro účty u ČS, Komerční banky, Fio banky, Raiffaisen bank, GE Money Bank bude tento poplatek připsán již tentýž den, u ostatních bank může proces vyřízení trvat zhruba jeden až tři dny).

Jak půjčku splatit?

Výše první půjčky se může pohybovat od 100 Kč až do 6 000 Kč. Rychlá půjčka je nutná ke splacení ve stanoveném termínu. Pokud si nevíte rady s číslem účtu, na který máte peníze zaslat, najdete jej ve svém osobním profilu. Jakmile půjčku splatíte, můžete si požádat o novou ve stejné výši. Pokud byste chtěli rychlé půjčky na vyšší, než zrovna vypůjčenou částku, je potřeba čekat cca 7 dní. Zároveň není ani možné čerpat více půjček současně.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    Bohužel dnes žijeme v době, ve které je až směšně jednoduché vzít si půjčku. Mám například jednu kamarádku, která se právě díky půjčkám dostala do dost špatné finanční situace, protože je prostě nezvládala splácet. Nakonec jí pomohla až konsolidace půjček. Kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak tady mají docela dost užitečných informací: http://pujcky-konsolidace.cz/

  • manicka

    Chystáte se na tuto stránku najít správné informace, ale díky němu jsem našel ten, který jsem potřeboval – http://rychlapujcka-is.com