Listí na stromech se zbarvilo do všech možných barev, což znamená jediné. Je tady období, ve kterém se můžeš rozloučit s většinou venkovních aktivit, osvěžujícím koupáním a letním oblečením. Jen co skončí poslední slunečné dny, nastane typicky sychravé období, které s tvou náladou výrazně zamává. Pokud ale nechceš být doma zamčená jak Jeníček u Ježibaby a utápět se v nostalgických myšlenkách, můžeš vyzkoušet pár praktických tipů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Stýská se ti po hezkém počasí? Sprav si náladu výhodným nákupem, nebo třeba výletem za romantikou.

Stýská se ti po hezkém počasí? Sprav si náladu výhodným nákupem, nebo třeba výletem za romantikou.

Cesta z města

Jestli sis neužila letní dovolenou a mrzí tě, že ses letos nikam nepodívala, můžeš to napravit právě na podzim. Láká tě romantická Francie, Maďarko, Holandsko nebo třeba nějaké zajímavé místo v ČR? Není problém. Bezvadně si tím zlepšíš náladu, poznáš kouzlo jiných míst, seznámíš se s cizí kulturou a jako bonus na tebe nezřídka bude čekat sladké hýčkání v podobě zajímavých překvapení a kulinářských zážitků. Vydej se na zkoumání nových míst s někým, s kým je ti dobře. Je úplně jedno, jestli pozveš kámošku, nebo chystáš romantický víkend s přítelem. Uvidíš, že alespoň jeden z nich na tvou lákavou nabídku kývne. A kde vyhledat cestování za fér cenu? Vsaď na jistotu a mrkni na hromadné slevy.

Změň na chvíli prostředí

Podzim ti čím dál víc zakopává náladu k bodu mrazu a cítíš, že bys potřebovala nějakou vzpruhu? Líbily by se ti wellness procedury, které povzbudí tělo i mysl? Pak si s miláčkem naordinuj změnu prostředí. Uvidíš, že to prospěje nejen tvé chatrné náladě, ale i váš vztah získá novou jiskru. Odjeďte spolu někam do lázní, zaplaťte si víkend s wellness procedurami či pobyt na zámku. Zkrátka změňte na chvíli prostředí a jeďte někam, kde jste ještě nebyli. Že vám přijdou takové pobyty drahé? Pak stojí opět za zmínku slevy, díky nimž si romantický víkend užijete téměř za hubičku.

Pro radost stačí i maličkost

Je to sice již všeobecně známé, ale když máš radost, vyplavují se do těla takzvané hormony štěstí. A o to tady právě jde! Potřebuješ si do žil pustit trochu radosti a zapomenout na to, jak se to venku všechno kazí. Kup si klidně i maličkost nebo investuj do věci, kterou si tak dlouho přeješ. Nezáleží na tom, co to bude, ale především na tom, že si tím vyléčíš svou špatnou náladu. Prohlédni si, co ti hromadné slevy mohou nabídnout a kup si, co jen chceš. Ten fantastický pocit z ušetřených peněz za to čas od času rozhodně stojí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář