Není tarif jako tarif. Na tuto skutečnost už jste jistě dávno přišli. Je totiž veliký rozdíl mezi mobilními operátory v ČR a tím, jaké tarify nabízejí.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Výhodný tarif může mít každý

Většina operátorů totiž myslí pouze na to, jak na svých zákaznících vydělat peníze. Už je ale nezajímá to, jak jim poskytnout co nejlepší služby a co nejnižší ceny. A přitom právě spokojenost zákazníků je tím nejdůležitějším aspektem pro rozvoj společnosti.

My jsme tento zákon pochopili, a proto našim zákazníkům přinášíme ty nejlepší služby, za ty nejnižší ceny. Chcete-li od svého operátora něco více a nespokojíte se pouze s předraženými službami, pak chtějte operátora, který Vám přinese výhodné tarify.

Vybírat můžete z opravdu široké škály tarifů pro studenty, seniory, pro rodiny, neomezené tarify a mnoho dalších, ve verzi pro paušál i předplacené mobilní karty. S námi můžete výhodně volat, posílat zprávy i brouzdat po internetu. A pokud nenajdete tarif přesně pro Vás, i na to máme řešení. Nabízíme totiž tarify „šité na míru“ se kterými získáte přesně takové služby, které potřebujete.

Pro spokojenost zákazníků

Společnost 3ton vznikla proto, aby zákazníkům v ČR dokázala, že i mobilní operátor může být slušný a spolehlivý partner. Nečekáme, až půjdou s cenami dolů ostatní operátoři a raději dáváme svým zákazníkům nízké ceny hned od začátku. Víme, že oni nám to vrátí svou věrností a doporučením.

Jaké výhody Vám kromě nízkých cen nabízíme?

  • Pokrytí po celé ČR
  • Výhodný roaming a volání do zahraničí z mobilu
  • Mobilní internet i pevný internet (ADSL/VDSL)
  • Špičková zákaznická podpora a velmi milý přístup všech pracovníků

Přesvědčte se sami o tom, proč se k nám přidává stále více zákazníků. Stačí zavolat na naši zákaznickou linku, či si sjednat tarif online, a pak už máte výhodný tarif v kapse.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Josef Devátý

    No, já si myslím, že pokud si člověk vybírá nového operátora, tak je dobré vybírat podle nějakého porovnání nabídek. Něco takového mají třeba tady: https://www.usetreno.cz/ Já přesně takto svého současného operátora vybíral a nakonec jsem skončil u T-mobilu. Stěžovat si rozhodně nemohu. :-)