Rozhodla jsem se podělit o dobrodružství, které jsem zažila v souvislosti se soutěží Česko Slovenská SuperStar, kterou nyní můžete sledovat na Nově. Je mi 18 a zpěv mám ráda prakticky od dětství, protože moje mamka je učí na základce hudebku. Sledovala jsem všechny různé soutěže a předchozí ročníky, ale až nyní jsem se odhodlala.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Rozhodla jsem se podělit o dobrodružství, které jsem zažila v souvislosti se soutěží Česko Slovenská SuperStar, kterou nyní můžete sledovat na Nově. Je mi 18 a zpěv mám ráda prakticky od dětství, protože moje mamka je učí na základce hudebku. Sledovala jsem všechny různé soutěže a předchozí ročníky, ale až nyní jsem se odhodlala. Nedávala jsem si velké šance, chtěla jsem to zkusit! No a jak to celé probíhalo?

Tak tenhle pohled na porotu člověka dokáže rozházet, ale já se cítila poměrně v pohodě. Těšila jsem se na ten okamžik!

Tak tenhle pohled na porotu člověka dokáže rozházet, ale já se cítila poměrně v pohodě. (zdroj: superstar2011.nova.cz)

Atmosféra na facku

Pěkně nervózní jsem absolutně sama dorazila na pražský casting Česko Slovenské SuperStar a čekala, co se bude dít. Organizace byla docela v pořádku, snad jen ty fronty byly takové živelné a já, která nesnáším předbíhání, jsem byla po chvilce pěkně otrávená. Hodně lidí obráží snad každou soutěž a každý ročník, takže jsem na každém kroku slyšela srovnání s jinými soutěžemi. Nova už má v pořádání SuperStar dostatečné zkušenosti, nečekala jsem tedy žádný mega zádrhel. Moje pořadové číslo bylo tak nějak uprostřed, což byla super zpráva. Jít poslední, tak jsem asi pěkně naštvaná. Aspoň byl čas si na přeplněných záchodcích upravit vlasy a líčení. Pokud mě na castingu doopravdy něco vadilo, byla to taková divně umělá atmosféra plná falešného přátelství a brečících pipinek. Tina s Leošem jsou jinak opravdu hodně milí, třebaže mi občas přišlo, že je to moc nebaví.

Před porotou

Byla jsem hodně překvapená, že jak se blížilo moje hvězdné vystoupení, tak jsem byla čím dál tím méně nervózní. Zkrátka jsem se tak nějak smířila s tím, že od toho nečekám žádné zázraky a pokud postoupím, bude to pouze příjemné překvapení. Jako první skladbu jsem asi tak 14 dní předem pilovala Mistaken Identity od Delty Goodrem, jako druhou skladbu jsem měla připravený Strach od Lucky Vondráčkové. V televizi jsem nebyla, což je docela škoda. Můj výraz při napochodování před porotu musel být sakra zajímavý. V televizi vypadá místnost s porotou veliká, ale ve skutečnosti to tak vůbec není. Je docela malá a kolem je hromada lidí ze štábu, hafo kamer a třeba i ochranka. Prostě nestojíte pouze před porotou, ale i před hromadou dalších lidí. Představila jsem se, Paľo se na něco zeptal (už vážně nevím co), Rytmus koukal do papíru a “holky” na mě koukaly až s abnormálním očekáváním :-) . Začala jsem zpívat a přišlo mi, že zpívám vážně dlouho. Moc jsem netušila, jestli to je výhoda. Sama jsem dozpívala a čekala na verdikt. Rytmus mi řekl, že to nebylo špatné a dokázal by o tom uvažovat, ale nemělo to emoce a můj výraz je příliš obyčejný. Helena Zeťová přiznala, že to nebyl žádný odvaz, ale že je ze mě cítit nervozita a někde mi to prostě nevyšlo. V divadle by to mohlo být lepší, jsem přirozená. Pan Habera se mi omluvil, ale že jeho podporu nemám (na SuperStar to nestačí) a Gábina pak už jen tak zakývala hlavou, já se rozloučila a šla ven k moderátorům. Nevyšlo to, podpořila mě prakticky jen Helena. Porota mi přišla doopravdy spravedlivá a podle mě si dělá pr*el jen z těch, co vyloženě mrhají jejím časem. Proběhlo pár zdvořilostních frází, já si šla vzít věci a ještě s nalepeným číslem utíkala na metro.

Životní zkušenost

Tenhle zážitek mi nikdo nevezme a jsem ráda, že jsem to aspoň zkusila. Pokud o účasti v nějaké soutěži přemýšlíš, tak to určitě zkus. Chce to jen nadhled a trošku soudnosti, jinak se taky může dost snadno stát, že se pak člověk najde ve hvězdné pěchotě. To by byla ostuda. Možná jsem i ráda, že jsem se neobjevila v sestřihu v telce, je to tak lepší. Zároveň se mi povedlo seznámit i s pár lidmi, jeden z nich je nyní dokonce v semifinále. Byla sranda sledovat některé exoty a lidi, kteří berou casting jako otázku života a smrti. A jestli se ještě někdy přihlásím? Možná ano!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.smile-4-ever.blog.cz Angee.na

    Woow, tak to je dobrý. Konečně jsem se někde dozvěděla, jak to tam vlastně probíhá. Já si pořád dělám srandu, že až mi bude 15 tak půjdu do superstar. Chci to jen zkusit. Dřív jsem zpívala, ale teď na to vůbec nemám čas, takže vím, že nepostoupím. Ale chci to hrozně zkusit. Do toho mě ještě víc přesvědčil tento článek ;)