Nejen konec školního roku je momentem, kdy si dobrý učitel zaslouží dostatek zajímavý dárek od jeho studentů. Netrap se výběrem a nech se inspirovat.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Vybíráme originální dárek pro učitele! Nech se inspirovat

Dárek pro učitele? No jasně!

Vztahy mezi studenty a učitelským sborem jsou kapitola sama pro sebe, nicméně je nutné říct, že doopravdy existují učitelé a učitelky, kteří se chovají spravedlivě, jejich výklad je zábavný a pro dobro třídy by se rozkrájeli. Jsou nejlepším důkazem toho, že být učitelem je poslání a ne zaměstnání. Dárek pro učitele je tak milým gestem, kterým chceš říct: „Děkuji za trpělivost a nové vědomosti.“ Je úplně jedno, zda-li dáváš dárek osobně, nebo se domluvíte jako celá třída. Dárek bude pro učitele vždy milým překvapením, takovým bonusem a známkou toho, že práci vykonává správně.

Jaký dárek se hodí?

Učitelé jsou pochopitelně také jen lidi, kteří potřebují odpočívat a načerpávat nové síly. Stejně jako žáci se těší na víkendy a prázdniny, které nechtějí prosedět někde u televize. Co to znamená? Že ideálním dárkem pro učitele je například nějaký vzrušující zážitek! Takové pizní lázně Rožnov potěší každého matikáře, luxusní wellness víkend zase vykouzlí úsměv na rtech češtinářce. Až moc často se při výběru dárku pro učitele držíme při zemi. Je to pochopitelné, v popisu práce učitele je do určité míry působit vážně a seriózně. To však neznamená, že ve volné chvíli netouží po adrenalinu a nezapomenutelných zážitcích.

Prostě to stojí za to

Darovat učiteli dárek je příjemná záležitost. Když se rozhodnete pro výběr dárku v kolektivu, můžete přichystat překvapení na začátek vhodné hodiny. Věř, že písemka pak rozhodně nepřijde. Případně si vše schovejte na konec školního roku. Pokud chceš darovat dárek pouze za sebe, počkej si raději na přestávku, ať můžete prohodit pár slov. U mladších učitelů a praktikantů si akorát dej pozor na to, aby dárek nebyl špatně vyložen. Ostatně v tomto článku jsme již psali o filmech, ve kterých se studentky dostaly do pěkné šlamastiky. Tak zbytečně neváhej. Dárek pro učitele je opravdu velmi hezké gesto a projev vděku za vše, co nás tito lidé naučili. A že to pro ně není někdy vůbec lehké.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář